Reeks 1 Kwadro Flandriencross Heren Elite Klasse 1 UCI Sleut 2258
Organisator: GOLAZO SPORTS NV – Afstand: 22.4Km – Gem. Sn: 21.61Km/u #Dln: 38
29/11/2015 – 16:26:07 – 1 / 1
2258
Plaats Nr Naam UCICode Cat Club Tijd
1 2 VAN AERT Wout BEL19940915 U23CMC VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE 0h58´26.0″
2 3 NYS Sven BEL19760617 EL.MC CRELAN AA DRINK TEAM 0h58´44.0″ +18.0″
3 4 PAUWELS Kevin BEL19840412 EL.CMC SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING 0h59´30.0″ +1´04.0″
4 5 VAN DER HAAR Lars NED19910723 ELITE TEAM GIANT – ALPECIN 0h59´51.0″ +1´25.0″
5 1 VAN DER POEL Mathieu NED19950119 U23CMC BKCP-CORENDON 1h00´26.0″ +2´00.0″
6 7 SWEECK Laurens BEL19931217 U23CMC ERA REAL ESTATE-MURPROTEC 1h00´30.0″ +2´04.0″
7 14 TARAMARCAZ Julien SUI19871112 ELITE ERA REAL ESTATE-MURPROTEC 1h00´58.0″ +2´32.0″
8 6 MEEUSEN Tom BEL19881107 EL.CMC TELENET FIDEA CYCLING TEAM 1h01´01.0″ +2´35.0″
9 10 VANTHOURENHOUT Michael BEL19931210 U23CMC SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING 1h01´07.0″ +2´41.0″
10 11 VAN KESSEL Corne NED19910807 EL.CMC TELENET FIDEA CYCLING TEAM 1h01´25.0″ +2´59.0″
11 22 SWEECK Diether BEL19931217 U23CMC ERA REAL ESTATE-MURPROTEC 1h01´32.0″ +3´06.0″
12 18 MERLIER Tim BEL19921030 EL.CMC VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE 1h01´36.0″ +3´10.0″
13 8 VANTORNOUT Klaas BEL19820519 EL.CMC SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING 1h01´47.0″ +3´21.0″
14 12 VERMEERSCH Gianni BEL19921119 EL.CMC SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING 1h02´01.0″ +3´35.0″
15 29 VANTHOURENHOUT Dieter BEL19850620 EL.CMC SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING 1h02´13.0″ +3´47.0″
16 15 BOROS Michael CZE19920809 ELITE BKCP-CORENDON 1h02´19.0″ +3´53.0″
17 30 VANTHOURENHOUT Sven BEL19810114 EL.MC CRELAN AA DRINK TEAM 1h02´28.0″ +4´02.0″
18 20 DENUWELAERE Jan BEL19880409 EL.CZC VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE 1h02´36.0″ +4´10.0″
19 19 VAN AMERONGEN Thijs NED19860718 ELITE TELENET FIDEA CYCLING TEAM 1h02´38.0″ +4´12.0″
20 24 AERNOUTS Jim BEL19890323 EL.CMC TELENET FIDEA CYCLING TEAM 1h02´58.0″ +4´32.0″
21 28 ADAMS Joeri BEL19891015 EL.CMC VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE 1h03´23.0″ +4´57.0″
22 9 WALSLEBEN Philipp GER19871119 EL.CMC BKCP-CORENDON 1h03´47.0″ +5´21.0″
23 33 VANDEKINDEREN Jens BEL19930430 EL.MC KALAS-NNOF 1h03´52.0″ +5´26.0″
24 26 VAN DEN BRAND Twan NED19890122 ELITE ORANGE BABIES 1h03´52.0″ +5´26.0″
25 16 PEETERS Rob BEL19850702 EL.CMC VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE 1h03´59.0″ +5´33.0″
26 27 SIMUNEK Radomir CZE19830906 ELITE ERA REAL ESTATE-MURPROTEC 1h05´09.0″ +6´43.0″
27 21 VAN LEEUWEN Patrick NED19850416 ELITE ORANGE BABIES 1h05´13.0″ +6´47.0″
28 25 BAESTAENS Vincent BEL19890618 EL.CMC BKCP-CORENDON 1h05´56.0″ +7´30.0″
29 38 DE CLERCQ Angelo BEL19911210 EL.CZC SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING 1h06´21.0″ +7´55.0″
30 23 WUBBEN Niels NED19880220 ELITE TELENET FIDEA CYCLING TEAM 1 r
31 34 DE CLEYN Dave BEL19880802 ELITE CYCLING TEAM ZEMST VZW 1 r
32 35 MILLBURN Garry AUS19870202 ELITE PELETON SPORTS 2 r
33 32 KOYEN Niels BEL19910727 ELITE BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM 3 r
34 36 VAN DEN HAM Michael CAN19920802 ELITE RED TRUCK GARNEAU P/B EASTON 3 r
35 37 MCCONNELL Mark CAN19881002 ELITE HOT SAUCE CC 4 r
36 31 WECHSLER Michael SUI19870803 ELITE VC PLAFFNAU 5 r
13 VAN DER POEL David NED19920615 EL.CMC BKCP-CORENDON DNF
17 ADAMS Jens BEL19920605 EL.CMC VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE DNF
Daguitslag Elites Heren Hamme 29 november 2015
nov 29, 2015NancyAlgemeen nieuws, Cyclocross, UitslagenReacties uitgeschakeld voor Daguitslag Elites Heren Hamme 29 november 2015
Vorig berichtDaguitslag Dames Hamme 29 november 2015
Volgend bericht3 op 3 in B Post Bank Trofee voor Wout Van Aert in Hamme 29 november 2015