r_id | bordnr | Naam_Rijder | klasse | m1 | m2 | m3 | uitslag_f_8 | uitslag_F_4 | Uitslag_F_2 | Uitslag_F_A | tot_punten | Ranking | Clubnaam |
EK50740 | 47 | Bent LENSSEN | Boys 5-6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||
EK46738 | 62 | Andreas DE FAUW | Boys 5-6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | OSTENDBMXCLUB | ||||
EK50739 | 37 | Lennert LAENEN | Boys 5-6 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||
EK42285 | 34 | Ryu DEMUYSER | Boys 5-6 | 2 | 5 | 4 | 4 | 4 | BMX DENNENTEAM | ||||
EK44640 | 44 | Bent SCHELFHOUT | Boys 5-6 | 3 | 3 | 3 | 3 | 6 | ISOREX CYCLING TEAM | ||||
EK40584 | 19 | Troy VAN DOORSSELAER | Boys 5-6 | 2 | 1 | 2 | 2 | 8 | TOP GEAR BMX VZW | ||||
EK42622 | 33 | Niels LOODTS | Boys 5-6 | 3 | 7 | 2 | 4 | 5 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EK51503 | 77 | Jayden DE LOCHT | Boys 5-6 | 4 | 2 | 2 | 3 | 8 | PEER BMX VZW | ||||
EKX16056 | 20 | Mathis CLAES | Boys 5-6 | 1 | 1 | 1 | 5 | PMC CYCLING – ZOLDER | |||||
EK50734 | 21 | Jens GIJBELS | Boys 5-6 | 2 | 2 | 2 | 5 | PMC CYCLING – ZOLDER | |||||
EK41665 | 79 | Sep PINXTEN | Boys 5-6 | 2 | 2 | 3 | 6 | PEER BMX VZW | |||||
EK51500 | 80 | Kay´ren BONNET | Boys 5-6 | 3 | 3 | 3 | 7 | PEER BMX VZW | |||||
EK42660 | 31 | Seth LAUWERS | Boys 5-6 | 3 | 3 | 3 | 7 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||||
EK52413 | 51 | Ward DRIES | Boys 5-6 | 4 | 3 | 4 | 6 | BMX WESTEL VZW | |||||
EK47958 | 42 | Lars VAN STEEN | Boys 5-6 | 4 | 4 | 4 | 8 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||||
EK50721 | 75 | Jonas CORENS | Boys 5-6 | 5 | 4 | 5 | 8 | PEER BMX VZW | |||||
EK44338 | 85 | Keo VAN ROOY | Boys 5-6 | 5 | 4 | 5 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||||
EK44365 | 84 | Victor MORTELMANS | Boys 5-6 | 5 | 4 | 5 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||||
EK42608 | 30 | Brent GEBRUERS | Boys 5-6 | 6 | 5 | 4 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||||
EK42875 | 57 | Casper VANDERWEGEN | Boys 5-6 | 4 | 6 | 6 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||||||
EK42609 | 28 | Axel LOODTS | Boys 5-6 | 6 | 5 | 6 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||||
EK422004 | 74 | Audrick LEJEUNE | Boys 5-6 | 6 | 5 | 6 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | ||||||
EK42868 | 53 | Jarne MAES | Boys 5-6 | 5 | 10 | 5 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||||||
EK44642 | 58 | Brent BIESBROECK | Boys 5-6 | 6 | 6 | 7 | ISOREX CYCLING TEAM | ||||||
EK41778 | 45 | Brian ROMBOUTS | Boys 5-6 | 7 | 6 | 7 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK50733 | 52 | Kobe BEYSEN | Boys 5-6 | 7 | 7 | 6 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||||
EK16162 | 96 | SEBASTIEN VINCENT | Boys 5-6 | 7 | 6 | 7 | ISOREX CYCLING TEAM | ||||||
EK49354 | 63 | Evan Arthur DE SCHEPPER | Boys 5-6 | 7 | 7 | 7 | BMX WIZARDS | ||||||
EK422005 | 66 | Maxime NELISSEN | Boys 5-6 | 8 | 8 | 8 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | ||||||
EK45175 | W03 | Mats DE RIDDER | Boys 7 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | TOP GEAR BMX VZW | |||
EK42668 | 29 | Thijs WYNANTS | Boys 7 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||
EK50153 | 28 | Niels BEEUSAERT | Boys 7 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | BMX RANST | |||
EK47414 | 81 | Jitse BULLEN | Boys 7 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | PEER BMX VZW | |||
EK42297 | 33 | Matiz GEENS | Boys 7 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | BMX DENNENTEAM | |||
EK42647 | 75 | Yarno COLBRANT | Boys 7 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||
EK415033 | 84 | Jessy PANTALONE | Boys 7 | 1 | 2 | 1 | 2 | 4 | 7 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | |||
EK515010 | 27 | Aaron LEYDER | Boys 7 | 6 | 2 | 2 | 1 | 3 | 8 | BMX TIMBERWOLVES RACING | |||
EK42754 | 39 | Wout VERSCHOREN | Boys 7 | 2 | 1 | 2 | 3 | 5 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||
EK42624 | 53 | Liam VAN DIJCK | Boys 7 | 1 | 3 | 3 | 3 | 6 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EK48122 | 55 | Mathias BUSSENS | Boys 7 | 2 | 2 | 2 | 4 | 7 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||
EK415023 | 99 | Enzo CANDATEN | Boys 7 | 2 | 2 | 2 | 4 | 8 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | ||||
EK44356 | 97 | Liam BOSCH | Boys 7 | 2 | 3 | 3 | 3 | 6 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||
EK49352 | 34 | Elias HELLEBOOGE | Boys 7 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | BMX WIZARDS | ||||
EK41796 | 65 | Louca VANLOMMEL | Boys 7 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK50135 | 40 | Mathis DE WEVER | Boys 7 | 2 | 2 | 2 | 5 | BMX WESTEL VZW | |||||
EK50140 | 56 | Ramon BEIRINCKX | Boys 7 | 2 | 2 | 2 | 5 | BMX WESTEL VZW | |||||
EK44327 | 61 | Wout VAN BEYSTERVELDT | Boys 7 | 3 | 2 | 1 | 6 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||||
EK41789 | 60 | Seppe DE SWART | Boys 7 | 3 | 3 | 3 | 4 | 8 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK45174 | 71 | Lars DEBAENE | Boys 7 | 1 | 1 | 2 | 9 | TOP GEAR BMX VZW | |||||
EK50732 | 72 | Joppe BEYSEN | Boys 7 | 3 | 3 | 3 | 5 | PMC CYCLING – ZOLDER | |||||
EK42869 | 86 | Freek VAN DE LAER | Boys 7 | 2 | 3 | 3 | 7 | BMX TEAM BEKAF VZW | |||||
EK42873 | 79 | Mille LENAERTS | Boys 7 | 3 | 3 | 3 | 6 | BMX TEAM BEKAF VZW | |||||
EK46562 | 41 | Ili CEULEMANS | Boys 7 | 3 | 4 | 3 | 6 | BMX DENNENTEAM | |||||
EK45024 | 20 | Zeff SCHEVENELS | Boys 7 | 4 | 4 | 4 | 6 | BMX TEAM BEKAF VZW | |||||
EK49365 | 93 | Tibe VERELST | Boys 7 | 5 | 4 | 4 | 5 | BMX WIZARDS | |||||
EK42753 | 47 | Tygo KNAEPEN | Boys 7 | 4 | 3 | 4 | 7 | PMC CYCLING – ZOLDER | |||||
EK50729 | 37 | Ward PRINSEN | Boys 7 | 3 | 4 | 4 | 8 | PMC CYCLING – ZOLDER | |||||
EK50143 | 70 | Lars PEETERS | Boys 7 | 4 | 4 | 4 | 7 | BMX WESTEL VZW | |||||
EK49375 | 32 | Rune DE BACKER | Boys 7 | 4 | 4 | 4 | 8 | BMX WIZARDS | |||||
EKX16078 | 121 | Dylen METTEN | Boys 7 | 4 | 4 | 4 | 9 | PEER BMX VZW | |||||
EK43270 | 44 | Lou VAN CAMP | Boys 7 | 5 | 5 | 4 | 7 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||||
EK44646 | 87 | Dario VAN SEVEREN | Boys 7 | 4 | 5 | 5 | ISOREX CYCLING TEAM | ||||||
EK46781 | 63 | Senne COCX | Boys 7 | 4 | 5 | 5 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK42291 | 52 | Tuur BOOGAERTS | Boys 7 | 5 | 5 | 5 | BMX DENNENTEAM | ||||||
EK44628 | 88 | Lennert TEUGHELS | Boys 7 | 6 | 4 | 5 | ISOREX CYCLING TEAM | ||||||
EK42907 | 26 | Thor NACKAERTS | Boys 7 | 3 | 6 | 6 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||||||
EK41781 | 66 | Bjarne DE BIE | Boys 7 | 5 | 5 | 5 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK49327 | 57 | Axl AERTS | Boys 7 | 5 | 5 | 5 | BMX WESTEL VZW | ||||||
EK41823 | 64 | Dinesh MERTENS | Boys 7 | 6 | 5 | 5 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK45392 | 43 | Xander VERBRUGGE | Boys 7 | 5 | 5 | 6 | ISOREX CYCLING TEAM | ||||||
EK49377 | 96 | Len CAMPAERT | Boys 7 | 4 | 6 | 10 | BMX WIZARDS | ||||||
EK49761 | 100 | Leon JANSSENS | Boys 7 | 5 | 6 | 6 | VZW ANTWERP BMX | ||||||
EKX16140 | 125 | Naythen REYNAERT | Boys 7 | 5 | 6 | 6 | KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE | ||||||
EK52422 | 54 | Diete DE REYCK | Boys 7 | 6 | 6 | 5 | BMX WESTEL VZW | ||||||
EK42665 | W17 | Jaro SPOOREN | Boys 8 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||
EK44346 | W11 | Lars BOSCH | Boys 8 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |||
EK45196 | 78 | Unique EVERTS | Boys 8 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | PEER BMX VZW | |||
EK51031 | W18 | Tommy GREENWOOD | Boys 8 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | PEER BMX VZW | |||
EK46289 | 27 | Senne KEVELAERS | Boys 8 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||
EK53163 | 37 | Seppe AERTS | Boys 8 | 3 | 3 | 3 | 1 | 3 | 4 | BMX DENNENTEAM | |||
EK43261 | 86 | Tom VAN DEN BEMT | Boys 8 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 8 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||
EK44366 | 84 | Ryan JOCHUMS | Boys 8 | 4 | 4 | 4 | 2 | 4 | 7 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |||
EK42612 | 44 | Jorre LOODTS | Boys 8 | 1 | 2 | 2 | 3 | 5 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EK49329 | 40 | Stan NEEFS | Boys 8 | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | BMX WESTEL VZW | ||||
EK49321 | 39 | Joren VLOEMANS | Boys 8 | 1 | 2 | 2 | 4 | 6 | BMX WESTEL VZW | ||||
EK46565 | 91 | Seppe SERNEELS | Boys 8 | 2 | 2 | 2 | 3 | 5 | BMX DENNENTEAM | ||||
EK42204 | 70 | Noë ERLICH | Boys 8 | 2 | 2 | 3 | 4 | 6 | PEER BMX VZW | ||||
EK44648 | 58 | Giel DE NUL | Boys 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | ISOREX CYCLING TEAM | |||||
EK44369 | 22 | Bren KRIJNEN | Boys 8 | 2 | 2 | 2 | 3 | 7 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||
EK42663 | 45 | Jenthe OEYEN | Boys 8 | 1 | 1 | 1 | 7 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||||
EK42283 | 46 | Thybe CEULEMANS | Boys 8 | 2 | 2 | 2 | 5 | BMX DENNENTEAM | |||||
EK49348 | 67 | Ryan VAN DEN BROECK | Boys 8 | 2 | 3 | 3 | 3 | 8 | BMX WIZARDS | ||||
EK50134 | 97 | Joren DE WEVER | Boys 8 | 2 | 3 | 3 | 5 | BMX WESTEL VZW | |||||
EK46376 | 119 | Wout SCHURGERS | Boys 8 | 3 | 2 | 2 | 6 | PEER BMX VZW | |||||
EK42758 | 72 | Jaro GIELEN | Boys 8 | 5 | 3 | 2 | 5 | PMC CYCLING – ZOLDER | |||||
EK51414 | 85 | Kobe HUSSON | Boys 8 | 3 | 3 | 3 | 7 | BMX DENNENTEAM | |||||
EK42651 | 54 | Viktor VAN BALLAER | Boys 8 | 5 | 4 | 4 | 4 | 8 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EK44344 | 60 | Neals JANSSENS | Boys 8 | 3 | 4 | 4 | 6 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |||||
EK415038 | 137 | Harry SEEL | Boys 8 | 4 | 3 | 3 | 7 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | |||||
EK16121 | 43 | SENNE PETERS | Boys 8 | 3 | 4 | 3 | 7 | BMX VLIJTINGEN | |||||
EK42657 | 49 | Jonas WELLENS | Boys 8 | 3 | 3 | 6 | 6 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||||
EK50147 | 23 | Ferre VAN DE SANDE | Boys 8 | 4 | 3 | 4 | 8 | BMX WESTEL VZW | |||||
EK52206 | 136 | Tom GRÄSER | Boys 8 | 4 | 5 | 4 | 6 | BMX – HALLE | |||||
EK47568 | 103 | Jente DE BIE | Boys 8 | 4 | 4 | 3 | 8 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |||||
EK51501 | 117 | Tuur VAN RUL | Boys 8 | 3 | 4 | 4 | 8 | PEER BMX VZW | |||||
EK42294 | 47 | Delano SERNEELS | Boys 8 | 4 | 4 | 4 | 8 | BMX DENNENTEAM | |||||
EK49170 | 68 | Siebe MOONEN | Boys 8 | 3 | 5 | 5 | PEER BMX VZW | ||||||
EK42895 | 38 | Kylian SMEYERS | Boys 8 | 4 | 5 | 5 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||||||
EK53547 | 53 | Aaron ADAMS | Boys 8 | 5 | 4 | 5 | OSTENDBMXCLUB | ||||||
EK42290 | 50 | Max-emile BOOGAERTS | Boys 8 | 4 | 5 | 5 | BMX DENNENTEAM | ||||||
EK49323 | 26 | Stef VANGORP | Boys 8 | 5 | 5 | 4 | BMX WESTEL VZW | ||||||
EK48401 | 121 | Jens BELLEN | Boys 8 | 5 | 5 | 5 | PEER BMX VZW | ||||||
EK42874 | 32 | Quinten VANDERWEGEN | Boys 8 | 5 | 5 | 5 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||||||
EK44362 | 144 | Ayden HEYLEN | Boys 8 | 5 | 5 | 5 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||||
EK44603 | 75 | Diego BRUYNINGS | Boys 8 | 6 | 6 | 5 | ISOREX CYCLING TEAM | ||||||
EK44355 | 102 | Lenn MAEYNINCKX | Boys 8 | 6 | 6 | 6 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||||
EK46393 | 87 | Jaeno LOPEZ | Boys 8 | 6 | 6 | 6 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||||
EK44363 | W03 | Axl BOSCH | Boys 9 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |||
EK50728 | 65 | Iljo LENSSEN | Boys 9 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | PMC CYCLING – ZOLDER | |||
EK42747 | W017 | Dries BROUNS | Boys 9 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||
EK48406 | 81 | Mika OOMS | Boys 9 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||
EK50131 | 110 | Sebbe WIJCKMANS | Boys 9 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 4 | BMX WESTEL VZW | |||
EK42619 | 47 | Rune RAEYMAEKERS | Boys 9 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 7 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||
EK41787 | 60 | Toon AERTS | Boys 9 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 8 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||
EK42625 | 98 | Tristan VAN DIJCK | Boys 9 | 3 | 7 | 2 | 3 | 4 | 6 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||
EK42605 | 70 | Stigg LIEVENS | Boys 9 | 2 | 2 | 2 | 4 | 6 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EK42764 | 20 | Brend VAN AERSCHOT | Boys 9 | 1 | 2 | 2 | 3 | 7 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||
EK52155 | 90 | Mathias DE KEERSMAEKER | Boys 9 | 1 | 1 | 1 | 5 | BMX WIZARDS | |||||
EK46379 | 118 | Joppe MORIS | Boys 9 | 2 | 2 | 4 | 3 | 5 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||
EKX16087 | 125 | Leander DE GENDT | Boys 9 | 2 | 2 | 3 | 4 | 7 | ISOREX CYCLING TEAM | ||||
EK45126 | 25 | Arne ONGHENA | Boys 9 | 3 | 2 | 3 | 4 | 6 | BMX RANST | ||||
EK49423 | 87 | Lander ARTOOS | Boys 9 | 2 | 2 | 2 | 4 | 8 | BMX DENNENTEAM | ||||
EK43271 | 51 | Kay ROGMANS | Boys 9 | 4 | 3 | 3 | 2 | 5 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EK49697 | 113 | Nick TOPPETS | Boys 9 | 2 | 3 | 2 | 5 | BMX VLIJTINGEN | |||||
EK40757 | 19 | Seppe VANHOUT | Boys 9 | 8 | 1 | 1 | 1 | 8 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||||
EK51180 | 42 | Michel LEYSEN | Boys 9 | 3 | 2 | 4 | 5 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |||||
EK51040 | 77 | Roel VANGENECHTEN | Boys 9 | 3 | 4 | 4 | 5 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||||
EK41790 | 41 | Daan DE SWART | Boys 9 | 3 | 4 | 4 | 6 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||||
EK44638 | 128 | Timon VAN DE WALLE | Boys 9 | 4 | 2 | 5 | 6 | ISOREX CYCLING TEAM | |||||
EK53021 | 43 | Robin GOFFINGS | Boys 9 | 4 | 4 | 3 | 7 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||||
EK49425 | 89 | Xander VAN MOER | Boys 9 | 3 | 3 | 4 | 8 | BMX DENNENTEAM | |||||
EK42634 | 144 | Robbe STANS | Boys 9 | 3 | 4 | 4 | 7 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||||
EK42882 | 71 | Seppe ANRIJS | Boys 9 | 4 | 4 | 4 | 6 | BMX TEAM BEKAF VZW | |||||
EK43267 | 24 | Noek VAN WAUWE | Boys 9 | 2 | 5 | 5 | 7 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||||
EK46387 | 116 | Robin VERWEIJ | Boys 9 | 2 | 7 | 2 | 8 | PMC CYCLING – ZOLDER | |||||
EK49351 | 147 | Finn MAGIELS | Boys 9 | 5 | 5 | 2 | 7 | BMX WIZARDS | |||||
EK42007 | 64 | Tibo COP | Boys 9 | 5 | 3 | 4 | 8 | BMX RANST | |||||
EK42296 | 22 | Keano GEENS | Boys 9 | 5 | 4 | 5 | 6 | BMX DENNENTEAM | |||||
EK42655 | 40 | Seth VAN DUN | Boys 9 | 7 | 3 | 3 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||||
EK52660 | 104 | Louis VERMEIREN | Boys 9 | 4 | 7 | 3 | 8 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |||||
EK47999 | 164 | Ward VANDERMAESEN | Boys 9 | 5 | 3 | 6 | PEER BMX VZW | ||||||
EK49422 | 86 | Fausto DELMÉ | Boys 9 | 5 | 4 | 5 | BMX DENNENTEAM | ||||||
EK42621 | 50 | Lars LOODTS | Boys 9 | 6 | 5 | 3 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||||
EK50150 | 115 | Geoffrey DE WIT | Boys 9 | 4 | 8 | 3 | BMX RANST | ||||||
EK50111 | 56 | Ruben HERMANS | Boys 9 | 7 | 3 | 5 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK42620 | 91 | Ilvars DE WOLF | Boys 9 | 6 | 4 | 5 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||||
EK41664 | 119 | Vins PINXTEN | Boys 9 | 4 | 6 | 6 | PEER BMX VZW | ||||||
EK49979 | 121 | Loïc VANLAERE | Boys 9 | 6 | 5 | 6 | OSTENDBMXCLUB | ||||||
EK53635 | 136 | Yoram KNAEPEN | Boys 9 | 5 | 7 | 5 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||||
EK16063 | 101 | KEANO PELGRIMS | Boys 9 | 4 | 6 | 7 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||||
EK16065 | 106 | NOUNO OP DE BEECK | Boys 9 | 6 | 5 | 6 | BMX WESTEL VZW | ||||||
EK42659 | 143 | Luka ERVINOVIC | Boys 9 | 7 | 5 | 5 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||||
EKX16158 | 68 | VIKTOR SPOELDERS | Boys 9 | 7 | 5 | 6 | VZW ANTWERP BMX | ||||||
EK40239 | 38 | Glenn JANSSEN | Boys 9 | 5 | 6 | 7 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK48455 | 150 | Alex JANSSENS | Boys 9 | 7 | 5 | 6 | VZW ANTWERP BMX | ||||||
EK16064 | 76 | GILLES MELARD | Boys 9 | 6 | 6 | 7 | BMX VLIJTINGEN | ||||||
EK16122 | 174 | DORIAN MIGLIORINI | Boys 9 | 6 | 7 | 6 | BMXING PARK BLEGNY | ||||||
EK49357 | 52 | Lowie DE BONDT | Boys 9 | 7 | 6 | 7 | BMX WIZARDS | ||||||
EK51502 | 167 | Naud VAN RUL | Boys 9 | 6 | 8 | 6 | PEER BMX VZW | ||||||
EK48798 | 45 | Keano CLAES | Boys 9 | 6 | 7 | 7 | VD HAUWE CT – GENTSE VS | ||||||
EK48004 | 67 | Ylian HAENEN | Boys 9 | 3 | 8 | 9 | BMX VLIJTINGEN | ||||||
EK41792 | 95 | Sten RUTS | Boys 9 | 7 | 6 | 7 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK49340 | 146 | Zion PEETERS | Boys 9 | 5 | 8 | 8 | BMX WIZARDS | ||||||
EK48409 | 134 | Jarne SCHEPKENS | Boys 9 | 8 | 6 | 7 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||||||
EK41797 | 27 | Thijs JANSSENS | Boys 9 | 8 | 6 | 7 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK49344 | 55 | Arvin SANTOSO | Boys 9 | 8 | 7 | 8 | BMX WIZARDS | ||||||
EK42892 | 140 | Kylian SCHODTS | Boys 9 | 7 | 8 | 8 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||||||
EK42286 | 103 | Jarno WIJNEN | Boys 9 | 8 | 7 | 8 | BMX DENNENTEAM | ||||||
EK49366 | 54 | Kyran BECKERS | Boys 9 | 8 | 8 | 8 | BMX WIZARDS | ||||||
EK50152 | 114 | Kobe VAN DER LINDEN | Boys 9 | 8 | 8 | 8 | BMX RANST | ||||||
EK48411 | W8 | Niels APPERMONT | Boys 10 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||
EK16062 | W5 | NEO TIELENS | Boys 10 | 2 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||
EK44345 | 163 | Stef LIPPENS | Boys 10 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||
EK42617 | W13 | Sem BOECKX | Boys 10 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||
EK44350 | 72 | Senne VERELST | Boys 10 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||
EK42650 | 61 | Axel VAN DEN BROEK | Boys 10 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 6 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||
EK44334 | 76 | Rune ROEFS | Boys 10 | 3 | 1 | 1 | 4 | 4 | 3 | 7 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||
EK415028 | 33 | Loris JEANMOYE | Boys 10 | 1 | 2 | 4 | 2 | 3 | 4 | 8 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | ||
EK42691 | 45 | Lars VAN STAPPEN | Boys 10 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 5 | TOP GEAR BMX VZW | |||
EK51052 | W16 | Lowie NULENS | Boys 10 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||
EK52087 | 91 | Yorgi PICCART | Boys 10 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 8 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||
EK41999 | 94 | Yeno VINGERHOETS | Boys 10 | 2 | 3 | 2 | 3 | 4 | 6 | BMX RANST | |||
EK46772 | 100 | Scott VERHOEVEN | Boys 10 | 2 | 1 | 2 | 2 | 5 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK42289 | 59 | Rune VANDERLINDEN | Boys 10 | 2 | 2 | 2 | 4 | 5 | BMX DENNENTEAM | ||||
EK47650 | 56 | Senn BOSSAERTS | Boys 10 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | BMX RANST | |||
EK44320 | 24 | Niels HOSKENS | Boys 10 | 2 | 2 | 2 | 4 | 5 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK47687 | 44 | Brent SOORS | Boys 10 | 3 | 3 | 4 | 1 | 2 | 7 | PEER BMX VZW | |||
EK42299 | 58 | Mauro VAN ROOSBROECK | Boys 10 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 8 | BMX DENNENTEAM | |||
EKX16137 | 88 | Victor BOETS | Boys 10 | 1 | 2 | 1 | 5 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||||
EKX16077 | 66 | Cabbo HUYSKENS | Boys 10 | 5 | 3 | 3 | 2 | 3 | 8 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||
EK43057 | 65 | Ferre FLEERACKERS | Boys 10 | 4 | 3 | 3 | 3 | 5 | CRUPI BELGIUM | ||||
EK42740 | 142 | Lucas LEYSSENS | Boys 10 | 1 | 2 | 2 | 6 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||||
EK47655 | 89 | Mats FOBE | Boys 10 | 1 | 2 | 2 | 6 | BMX RANST | |||||
EK42205 | W7 | Emma SZÉKELY | Boys 10 | 6 | 1 | 1 | 5 | PEER BMX VZW | |||||
EK49328 | 71 | Jef JANSSENS | Boys 10 | 3 | 2 | 2 | 6 | BMX WESTEL VZW | |||||
EK42902 | 81 | Jef VAN CALSTER | Boys 10 | 2 | 3 | 3 | 6 | BMX TEAM BEKAF VZW | |||||
EK40000 | 22 | Rune DRIJKONINGEN | Boys 10 | 4 | 3 | 2 | 5 | PEER BMX VZW | |||||
EK51058 | 42 | Lowie VANDEN BROECK | Boys 10 | 3 | 3 | 3 | 6 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||||
EK44231 | 79 | Yentl VAN HANDENHOVE | Boys 10 | 3 | 3 | 3 | 7 | INDIVIDUEEL | |||||
EK45830 | 35 | Seppe HERMANS | Boys 10 | 4 | 4 | 3 | 5 | INDIVIDUEEL | |||||
EK40236 | 25 | Xeno S´JEGERS | Boys 10 | 3 | 4 | 4 | 5 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||||
EK46946 | 99 | Thor DEBAENE | Boys 10 | 3 | 3 | 3 | 8 | TOP GEAR BMX VZW | |||||
EK45179 | 111 | Gilles GEERS | Boys 10 | 2 | 3 | 4 | 8 | PULSE – XCYCLING PROJECT | |||||
EK44367 | 85 | Seth JOCHUMS | Boys 10 | 3 | 4 | 3 | 8 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |||||
EK45690 | 49 | Cruz WUYTENS | Boys 10 | 2 | 5 | 5 | 7 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||||
EK49330 | 67 | Ferre T´SEYEN | Boys 10 | 4 | 4 | 4 | 7 | BMX WESTEL VZW | |||||
EK45797 | 105 | Fabian MAES | Boys 10 | 4 | 4 | 5 | 7 | VZW ANTWERP BMX | |||||
EK40589 | 106 | Mano VAN HOVE | Boys 10 | 7 | 2 | 3 | 8 | THE BMX-STARS VZW | |||||
EK50146 | 149 | Milan VAN DE SANDE | Boys 10 | 4 | 5 | 4 | 8 | BMX WESTEL VZW | |||||
EK40242 | 77 | Sverre HAPERS | Boys 10 | 5 | 4 | 4 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK41780 | 30 | Yorben DE BIE | Boys 10 | 5 | 5 | 4 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK46776 | 62 | Axl LUYCKX | Boys 10 | 5 | 10 | 4 | 7 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||||
EK49376 | 37 | Siebe DE BACKER | Boys 10 | 4 | 5 | 5 | BMX WIZARDS | ||||||
EK46288 | 29 | Xander JACOBS | Boys 10 | 4 | 5 | 5 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK49331 | 121 | Stan PAUWELS | Boys 10 | 5 | 5 | 5 | BMX WESTEL VZW | ||||||
EK50114 | 38 | Ruben STYMANS | Boys 10 | 6 | 4 | 5 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK48123 | 78 | Thomas BUSSENS | Boys 10 | 5 | 5 | 5 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||||
EK415027 | 51 | Tom FORTEMPS | Boys 10 | 5 | 6 | 5 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | ||||||
EK42887 | 46 | Kamil GOOVAERTS | Boys 10 | 6 | 5 | 5 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||||||
EK48456 | 147 | Arne EYGENRAAM | Boys 10 | 4 | 6 | 6 | VZW ANTWERP BMX | ||||||
EK415040 | 138 | Tom STOFFELS | Boys 10 | 7 | 4 | 5 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | ||||||
EK16163 | 127 | LANDER VERHEYEN | Boys 10 | 5 | 6 | 6 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||||||
EK42640 | 20 | Cis VERSMISSEN | Boys 10 | 3 | 7 | 7 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||||
EK42646 | 140 | Yannick COLBRANT | Boys 10 | 5 | 6 | 6 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||||
EK42904 | 102 | Ian NUYENS | Boys 10 | 6 | 5 | 6 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||||||
EK415037 | 154 | Nathan POTTIER | Boys 10 | 5 | 6 | 6 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | ||||||
EK49976 | 128 | Rune RODGERSON | Boys 10 | 6 | 6 | 6 | OSTENDBMXCLUB | ||||||
EK42757 | 63 | Fenne GEBOERS | Boys 10 | 6 | 6 | 6 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||||
EK45170 | 84 | Dario DE REGGE | Boys 10 | 6 | 6 | 6 | TOP GEAR BMX VZW | ||||||
EK47000 | 124 | Yannick RUIJTER | Boys 10 | 6 | 6 | 6 | BMX VLIJTINGEN | ||||||
EK44360 | 27 | Rikkert VAN TICHELEN | Boys 10 | 6 | 5 | 7 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||||
EK44636 | 50 | Thijs VAN NIEUWENHUYSE | Boys 10 | 6 | 6 | 6 | ISOREX CYCLING TEAM | ||||||
EK44606 | 47 | Arnar VANDERSTEDE | Boys 10 | 7 | 7 | 7 | ISOREX CYCLING TEAM | ||||||
EK45801 | 165 | Ruben JANSSEN | Boys 10 | 7 | 7 | 7 | VZW ANTWERP BMX | ||||||
EK415021 | 135 | Jean-Lou AUSSEMS | Boys 10 | 7 | 7 | 7 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | ||||||
EK52154 | 82 | Robbe KATTENBURG | Boys 10 | 7 | 7 | 7 | BMX WIZARDS | ||||||
EK46734 | 69 | Lemmy LOWYCK | Boys 10 | 7 | 7 | 7 | OSTENDBMXCLUB | ||||||
EK415252 | 76 | Ethane BOURGUIGNON | Boys 11 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | BMXING PARK BLEGNY | |||
EK42748 | 21 | Dieter BROUNS | Boys 11 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||
EK52582 | W014 | Matisse GERAERTS | Boys 11 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||
EK43060 | 31 | Kjell DE SCHEPPER | Boys 11 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | CRUPI BELGIUM | |||
EK40080 | 57 | Viggo VAN NESTE | Boys 11 | 2 | 1 | 2 | 1 | 3 | 6 | INDIVIDUEEL | |||
EK42280 | 130 | Mike UYTTERHOEVEN | Boys 11 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 7 | BMX DENNENTEAM | |||
EK46736 | 65 | Nathan DE FAUW | Boys 11 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | OSTENDBMXCLUB | |||
EK40759 | 70 | Robbin BOSCH | Boys 11 | 4 | 4 | 2 | 2 | 4 | 8 | BMX TEAM BEKAF VZW | |||
EK42284 | 36 | Arne CEUPPENS | Boys 11 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | BMX DENNENTEAM | ||||
EK49973 | 106 | Kobe VANHEVEL | Boys 11 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | OSTENDBMXCLUB | ||||
EK47957 | 26 | Thur LEYSEN | Boys 11 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK46335 | 41 | Milan DE LAET | Boys 11 | 1 | 1 | 1 | 6 | INDIVIDUEEL | |||||
EK16161 | 84 | BRAM MAES | Boys 11 | 2 | 2 | 3 | 3 | 7 | BMX DENNENTEAM | ||||
EK51506 | 60 | Keanu DUBOIS | Boys 11 | 1 | 1 | 1 | 7 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||||
EK42292 | 42 | Fré CSANYI | Boys 11 | 3 | 3 | 3 | 3 | 6 | BMX DENNENTEAM | ||||
EK52310 | 54 | Julian KROPS | Boys 11 | 2 | 2 | 2 | 5 | BMX VLIJTINGEN | |||||
EK50149 | 53 | Cedric PATTYN | Boys 11 | 3 | 2 | 2 | 5 | BMX RANST | |||||
EK50139 | 24 | Victor BEIRINCKX | Boys 11 | 2 | 2 | 3 | 5 | BMX WESTEL VZW | |||||
EK52156 | 108 | Jens DE KEERSMAEKER | Boys 11 | 2 | 2 | 2 | 7 | BMX WIZARDS | |||||
EK45129 | 40 | Jens HUYBRECHTS | Boys 11 | 3 | 4 | 3 | 4 | 8 | BMX RANST | ||||
EK41997 | 95 | Tibo CELIS | Boys 11 | 2 | 2 | 4 | 6 | BMX RANST | |||||
EK42636 | 86 | Sander GEBOERS | Boys 11 | 3 | 4 | 2 | 5 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||||
EK42741 | 64 | Maxim BEUNCKENS | Boys 11 | 2 | 3 | 3 | 6 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||||
EK44357 | 91 | Michiel HUFKENS | Boys 11 | 4 | 4 | 4 | 2 | 7 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||
EK46377 | 72 | Levi SCHURGERS | Boys 11 | 4 | 4 | 4 | 3 | 8 | PEER BMX VZW | ||||
EK46286 | 28 | Jesse VAN DER EYCKEN | Boys 11 | 4 | 3 | 4 | 6 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||||
EK53706 | 73 | Tjalle DEBURCHGRAEVE | Boys 11 | 4 | 3 | 2 | 8 | PEER BMX VZW | |||||
EK40231 | 81 | Matthias IN ´T VEN | Boys 11 | 4 | 3 | 3 | 8 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||||
EK42293 | 101 | Dean SERNEELS | Boys 11 | 4 | 3 | 4 | 7 | BMX DENNENTEAM | |||||
EK49322 | 112 | Rune LEMMENS | Boys 11 | 3 | 4 | 4 | 8 | BMX WESTEL VZW | |||||
EK40235 | 45 | Zian S´JEGERS | Boys 11 | 3 | 4 | 4 | 8 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||||
EK52423 | 110 | Jaro BENHADDOU | Boys 11 | 4 | 4 | 5 | 7 | BMX WESTEL VZW | |||||
EK46385 | 120 | Donnelly LAMBRICHTS | Boys 11 | 5 | 5 | 5 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||||
EK49341 | 37 | Milan PEETERS | Boys 11 | 5 | 5 | 5 | BMX WIZARDS | ||||||
EK40752 | 92 | Loek TORFS | Boys 11 | 5 | 6 | 4 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||||||
EK49706 | 75 | Tim LALIEU | Boys 11 | 5 | 5 | 5 | PEER BMX VZW | ||||||
EK42749 | 49 | Seppe HEYMANS | Boys 11 | 5 | 5 | 5 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||||||
EK16059 | 107 | Brett TIMMERMANS | Boys 11 | 5 | 5 | 5 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||||
EK51436 | 83 | Hannes PYLYSER | Boys 11 | 5 | 5 | 6 | OSTENDBMXCLUB | ||||||
EK42897 | 55 | Michiel MEEUS | Boys 11 | 10 | 5 | 5 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||||||
EK42264 | 32 | Ziko DECOSTER | Boys 11 | 6 | 6 | 5 | BMX – HALLE | ||||||
EK46297 | 30 | Dario VAN DEN HEUVEL | Boys 11 | 6 | 5 | 6 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK52171 | 68 | Liam JANSSENS | Boys 11 | 5 | 6 | 6 | BMX RANST | ||||||
EK16060 | 29 | Ilias AKKERMANS | Boys 11 | 6 | 6 | 6 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK44286 | 27 | Dries DEPAUW | Boys 11 | 6 | 6 | 6 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||||||
EK41782 | 34 | Viktor SIMONS | Boys 11 | 6 | 6 | 6 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK47019 | 103 | Diether VAN AERDE | Boys 11 | 6 | 6 | 6 | VD HAUWE CT – GENTSE VS | ||||||
EK45795 | 121 | Stef HORNIKX | Boys 11 | 6 | 6 | 6 | VZW ANTWERP BMX | ||||||
EK51188 | 222 | Topangio VERBERT | Boys 11 | 7 | 7 | 7 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||||
EK46529 | 117 | Thibault VAN LAERE | Boys 11 | 9 | 9 | 9 | PULSE – XCYCLING PROJECT | ||||||
EK49797 | W15 | Jools MELIS | Boys 12 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 84 | 1 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |
EK47421 | 161 | Bernd SMEETS | Boys 12 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 64 | 2 | PEER BMX VZW | |
EK412081 | 108 | Gilles MATHY | Boys 12 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 59 | 3 | BMXING PARK BLEGNY | |
EK44211 | 53 | Kayan SCHAERLAEKEN | Boys 12 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 54 | 4 | BMX DENNENTEAM | |
EK42756 | 34 | Yari BELLENS | Boys 12 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 5 | 51 | 5 | PMC CYCLING – ZOLDER | |
EK50118 | 44 | Louis VERHERSTRAETEN | Boys 12 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | 49 | 6 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |
EK51037 | 37 | Thomas WILLEMS | Boys 12 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 7 | 47 | 7 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |
EK41783 | 43 | Jorrit MAES | Boys 12 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 8 | 44 | 8 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |
EK412082 | 151 | Owen MIELCZAREK | Boys 12 | 3 | 1 | 2 | 4 | 6 | 29 | 9 | BMXING PARK BLEGNY | ||
EK41320 | 73 | Thybris MEULEMEESTER | Boys 12 | 2 | 3 | 2 | 3 | 5 | 29 | 9 | TOP GEAR BMX VZW | ||
EK48484 | 78 | Jasper VAN CALSTER | Boys 12 | 2 | 2 | 2 | 3 | 6 | 29 | 9 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||
EK42763 | 94 | Maxim PAULUS | Boys 12 | 2 | 2 | 3 | 4 | 5 | 29 | 9 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||
EK51057 | 96 | Kyan SWERTS | Boys 12 | 2 | 2 | 2 | 4 | 8 | 27 | 10 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||
EK42702 | 46 | Luka VAN STEENBERGEN | Boys 12 | 3 | 3 | 2 | 2 | 7 | 26 | 11 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||
EK412029 | 116 | Aurélien VAESSEN | Boys 12 | 2 | 3 | 3 | 2 | 7 | 26 | 11 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | ||
EK42658 | 128 | Niels WELLENS | Boys 12 | 2 | 2 | 4 | 4 | 8 | 25 | 12 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||
EK42903 | 77 | Axl NUYENS | Boys 12 | 2 | 2 | 4 | 5 | 23 | 13 | BMX TEAM BEKAF VZW | |||
EK53509 | 65 | Robin LEENDERS | Boys 12 | 3 | 3 | 2 | 5 | 23 | 13 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||
EK44546 | 81 | Jordi VRANKEN | Boys 12 | 3 | 4 | 2 | 6 | 21 | 14 | BMX TEAM BEKAF VZW | |||
EK48415 | 75 | Rune BOECKX | Boys 12 | 5 | 2 | 3 | 5 | 21 | 14 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||
EK41830 | 135 | Sander ENGELEN | Boys 12 | 3 | 3 | 3 | 7 | 20 | 15 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||
EK45091 | W018 | Tjörven MERTENS | Boys 12 | 3 | 4 | 4 | 5 | 20 | 15 | PULSE – XCYCLING PROJECT | |||
EK40408 | 106 | Sebastian PRESTAGE | Boys 12 | 4 | 3 | 4 | 6 | 19 | 16 | THE BMX-STARS VZW | |||
EK42762 | 26 | Nick NAUWELAERTS | Boys 12 | 3 | 3 | 3 | 8 | 19 | 16 | PMC CYCLING – ZOLDER | |||
EK42282 | 69 | Witze BAUDET | Boys 12 | 2 | 2 | 10 | 7 | 19 | 16 | BMX DENNENTEAM | |||
EK49790 | 110 | Bo ILEGEMS | Boys 12 | 4 | 5 | 2 | 6 | 19 | 16 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||
EK41799 | 138 | Sem ARETS | Boys 12 | 4 | 4 | 3 | 7 | 18 | 17 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||
EK53020 | 120 | Thomas GOFFINGS | Boys 12 | 4 | 4 | 3 | 8 | 17 | 18 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||
EK52435 | 97 | Lars ZAENEN | Boys 12 | 4 | 4 | 4 | 7 | 17 | 18 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||
EK42888 | 76 | Brend LAHOR | Boys 12 | 6 | 4 | 3 | 6 | 17 | 18 | BMX TEAM BEKAF VZW | |||
EK48179 | 87 | Jarno GEIRNAERT | Boys 12 | 4 | 4 | 4 | 8 | 16 | 19 | VD HAUWE CT – GENTSE VS | |||
EK51413 | 93 | Simon CAERELS | Boys 12 | 5 | 4 | 4 | 8 | 15 | 20 | BMX DENNENTEAM | |||
EK47574 | 52 | Hannu BRITS | Boys 12 | 5 | 3 | 5 | 14 | 21 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||
EK44343 | 19 | Wannes VAN TICHELEN | Boys 12 | 4 | 5 | 5 | 13 | 22 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||
EK46295 | 132 | Milan VAN DINGENEN | Boys 12 | 4 | 5 | 5 | 13 | 22 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK16152 | 91 | NOAH GAENS | Boys 12 | 5 | 5 | 4 | 13 | 22 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||||
EK48413 | 74 | Jil BOECKX | Boys 12 | 3 | 6 | 10 | 12 | 23 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||||
EK44321 | 147 | Mathias HOSKENS | Boys 12 | 5 | 5 | 5 | 12 | 23 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EKX16166 | 92 | ELOÏS VERLINDE | Boys 12 | 6 | 5 | 5 | 11 | 24 | OSTENDBMXCLUB | ||||
EK42893 | 28 | Jordy BLOCKX | Boys 12 | 5 | 5 | 6 | 11 | 24 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||||
EKX16041 | 33 | Simon DE LAMOTTE | Boys 12 | 6 | 6 | 5 | 10 | 25 | BMXING PARK BLEGNY | ||||
EKX16058 | 58 | Jarne MANNAERTS | Boys 12 | 5 | 6 | 6 | 10 | 25 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EK49350 | 127 | Kane PAPEN | Boys 12 | 5 | 5 | 7 | 10 | 25 | BMX WIZARDS | ||||
EK45025 | 57 | Karsten MATTHEUS | Boys 12 | 6 | 6 | 5 | 10 | 25 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||||
EK44337 | 36 | Milan PEETERS | Boys 12 | 6 | 6 | 5 | 10 | 25 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||
EK49368 | 22 | Maximilliani ANSOMS | Boys 12 | 6 | 6 | 6 | 9 | 26 | BMX WIZARDS | ||||
EK44608 | 152 | Wolf MOREELS | Boys 12 | 6 | 6 | 6 | 9 | 26 | ISOREX CYCLING TEAM | ||||
EKX16149 | 163 | RUNE VANHEUCKELOM | Boys 12 | 6 | 6 | 6 | 9 | 26 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EK42635 | 25 | Robbe CLAESSENS | Boys 12 | 7 | 7 | 6 | 7 | 27 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EK41814 | 47 | Kailash MERTENS | Boys 12 | 7 | 7 | 7 | 6 | 28 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK51688 | W5 | Wannes MAGDELIJNS | Boys 13 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 84 | 1 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |
EK51039 | 6 | Ferre VAN WINKEL | Boys 13 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 64 | 2 | PEER BMX VZW | |
EK44209 | W14 | Seppe LAENEN | Boys 13 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 54 | 3 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |
EK42675 | 7 | Gebbe SAUVILLERS | Boys 13 | 3 | 3 | 2 | 1 | 4 | 3 | 54 | 3 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |
EK43135 | 2 | Wannes MARIEN | Boys 13 | 4 | 1 | 2 | 4 | 3 | 5 | 47 | 4 | BMX LILLE-NO DRUGS | |
EK50166 | 23 | Robbert VAN STAEYEN | Boys 13 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 6 | 46 | 5 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |
EK46804 | 57 | Gianni VERMAELEN | Boys 13 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 7 | 44 | 6 | INDIVIDUEEL | |
EK45088 | 8 | Arno BRAEKEN | Boys 13 | 2 | 2 | 3 | 2 | 4 | 8 | 41 | 7 | BMX DENNENTEAM | |
EK48446 | 4 | Dees DEWITTE | Boys 13 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | 32 | 8 | TOP GEAR BMX VZW | ||
EK40587 | 21 | Yeno DE CLERCQ | Boys 13 | 2 | 2 | 1 | 1 | 6 | 30 | 9 | THE BMX-STARS VZW | ||
EK45137 | 1 | Didi VAN TIGGEL | Boys 13 | 1 | 3 | 4 | 3 | 5 | 28 | 10 | TEAM 185 | ||
EK42881 | 36 | Jelle VAN LOO | Boys 13 | 4 | 1 | 2 | 2 | 8 | 26 | 11 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||
EK45127 | 61 | Lucas VANDEN HEEDE | Boys 13 | 2 | 3 | 4 | 4 | 7 | 25 | 12 | BMX RANST | ||
EK42613 | 47 | Raf SEGERS | Boys 13 | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 23 | 13 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||
EK42670 | 65 | Mattheo HANNES | Boys 13 | 3 | 3 | 3 | 5 | 22 | 14 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||
EK42878 | 99 | Robbe BAISIPONT | Boys 13 | 4 | 4 | 4 | 4 | 7 | 22 | 14 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||
EK44328 | 22 | Kenneth WILLEMS | Boys 13 | 3 | 4 | 3 | 5 | 21 | 15 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||
EK40758 | 26 | Jelle VANHOUT | Boys 13 | 5 | 5 | 3 | 3 | 8 | 20 | 16 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||
EK46570 | 69 | Ruben VERRETH | Boys 13 | 4 | 4 | 3 | 5 | 20 | 16 | BMX DENNENTEAM | |||
EK50148 | 81 | Senne BOECKX | Boys 13 | 5 | 3 | 4 | 5 | 19 | 17 | BMX WESTEL VZW | |||
EK45172 | 27 | Sander MAENHOUT | Boys 13 | 5 | 5 | 5 | 12 | 18 | TOP GEAR BMX VZW | ||||
EK42295 | 49 | Euan TROCH | Boys 13 | 3 | 4 | 10 | 12 | 18 | BMX DENNENTEAM | ||||
EK45171 | 52 | Renzo DE REGGE | Boys 13 | 5 | 5 | 5 | 12 | 18 | TOP GEAR BMX VZW | ||||
EK46292 | 108 | Mauro VAN MOL | Boys 13 | 3 | 5 | 10 | 11 | 19 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK412026 | 91 | Michal COUNET | Boys 13 | 5 | 6 | 5 | 11 | 19 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | ||||
EK46302 | 34 | Rico VAN DEN HEUVEL | Boys 13 | 6 | 5 | 6 | 10 | 20 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK45394 | 51 | Rodrigo STRUYF | Boys 13 | 6 | 6 | 5 | 10 | 20 | ISOREX CYCLING TEAM | ||||
EK45121 | 71 | Sander PEETERS | Boys 13 | 6 | 6 | 6 | 9 | 21 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EKX16160 | 68 | Devlin KENENS | Boys 13 | 6 | 6 | 6 | 9 | 21 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||||
EK53296 | 30 | Zeno LAURITANO | Boys 13 | 7 | 6 | 5 | 9 | 21 | PEER BMX VZW | ||||
EK49694 | 86 | Nicolaas TUMMERS | Boys 13 | 6 | 7 | 6 | 8 | 22 | BMX VLIJTINGEN | ||||
EK41795 | 46 | Jordi JANSSEN | Boys 13 | 7 | 7 | 6 | 7 | 23 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK16054 | 43 | Andres VERHOEVEN | Boys 13 | 7 | 7 | 7 | 6 | 24 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK49320 | 95 | Norick VLOEMANS | Boys 13 | 7 | 7 | 7 | 6 | 24 | BMX WESTEL VZW | ||||
EK43019 | 50 | Robin BOON | Boys 13 | 7 | 7 | 7 | 6 | 24 | PEER BMX VZW | ||||
EK48451 | 75 | Lennert IELEGEMS | Boys 13 | 8 | 8 | 7 | 4 | 25 | VZW ANTWERP BMX | ||||
EK49349 | 45 | Steffen VAN PRAET | Boys 13 | 9 | 8 | 7 | 3 | 26 | BMX WIZARDS | ||||
EK42676 | 2 | Robbe MEERTS | Boys 14 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 84 | 1 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |
EK44568 | 4 | Jorre VANDERLINDEN | Boys 14 | 2 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 62 | 2 | BMX DENNENTEAM | |
EK45095 | 54 | Jasper LUYTEN | Boys 14 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 58 | 3 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |
EK412112 | 3 | Dorian GEURTEN | Boys 14 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 4 | 53 | 4 | BMXING PARK BLEGNY | |
EK50142 | 90 | Sibe JANSSENS | Boys 14 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 6 | 49 | 5 | BMX WESTEL VZW | |
EK51036 | 28 | Kjentill BARTELS | Boys 14 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 5 | 48 | 6 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |
EK42765 | 5 | Jan-viktor VRANCKX | Boys 14 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 8 | 45 | 7 | PMC CYCLING – ZOLDER | |
EK412215 | 120 | Nathan BOURGUIGNON | Boys 14 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 7 | 41 | 8 | BMXING PARK BLEGNY | |
EK45135 | 75 | Robbe DE KEGEL | Boys 14 | 3 | 3 | 2 | 4 | 5 | 28 | 9 | INDIVIDUEEL | ||
EK49796 | W3 | Marthe GOOSSENS | Boys 14 | 4 | 2 | 2 | 2 | 5 | 28 | 9 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||
EK51054 | 108 | Jorrit RUTTEN | Boys 14 | 3 | 3 | 3 | 3 | 6 | 26 | 10 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||
EKX16090 | 56 | Jonas MERTENS | Boys 14 | 3 | 4 | 3 | 4 | 6 | 25 | 11 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||
EK53150 | 65 | Yitse VERSPECHT | Boys 14 | 2 | 2 | 3 | 5 | 24 | 12 | BMX DENNENTEAM | |||
EK49793 | 6 | Robbe VAN AELST | Boys 14 | 4 | 2 | 4 | 4 | 7 | 24 | 12 | BMX WESTEL VZW | ||
EK42300 | 70 | Maxim VAN ROOSBROECK | Boys 14 | 2 | 5 | 5 | 3 | 7 | 22 | 13 | BMX DENNENTEAM | ||
EK412022 | 30 | Jason BALONGO | Boys 14 | 2 | 10 | 2 | 2 | 8 | 22 | 13 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | ||
EK47581 | 78 | Joppe VAN DEN BROECK | Boys 14 | 4 | 4 | 4 | 4 | 8 | 21 | 14 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||
EK51034 | 29 | Michael RASKIN | Boys 14 | 4 | 4 | 3 | 5 | 20 | 15 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||
EK42606 | 31 | Seppe PEETERS | Boys 14 | 4 | 5 | 5 | 5 | 17 | 16 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||
EK46389 | 59 | Ward CORVERS | Boys 14 | 5 | 3 | 5 | 14 | 17 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||
EK47578 | 45 | Noah BRITS | Boys 14 | 5 | 4 | 4 | 14 | 17 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||
EK16142 | 47 | JORRIT DE CORTE | Boys 14 | 6 | 5 | 4 | 9 | 13 | 18 | KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE | |||
EK44205 | 77 | Gerben GOEMAN | Boys 14 | 7 | 4 | 4 | 12 | 19 | BMX – HALLE | ||||
EK16057 | 41 | Bo SCHROYEN | Boys 14 | 5 | 3 | 10 | 11 | 20 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||
EK42607 | 40 | Axel VANHEUCKELOM | Boys 14 | 7 | 5 | 5 | 10 | 21 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EKX16159 | 76 | Lucas GILLARD | Boys 14 | 5 | 6 | 6 | 10 | 21 | VZW ANTWERP BMX | ||||
EK50497 | 33 | Lars VAN LAER | Boys 14 | 6 | 5 | 6 | 10 | 21 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK42760 | 105 | Yannick KOPPENS | Boys 14 | 6 | 6 | 6 | 9 | 22 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||
EK41668 | 97 | Lars VUYLSTEKE | Boys 14 | 2 | 10 | 10 | 9 | 22 | THE BMX-STARS VZW | ||||
EK46815 | 107 | Arne VAN EECKE | Boys 14 | 6 | 6 | 7 | 8 | 23 | OSTENDBMXCLUB | ||||
EK49428 | 67 | Jens HUWÉ | Boys 14 | 5 | 7 | 7 | 8 | 23 | BMX DENNENTEAM | ||||
EK49356 | 48 | Jens DE BONDT | Boys 14 | 9 | 6 | 5 | 7 | 24 | BMX WIZARDS | ||||
EK46383 | 69 | Niels CLAES | Boys 14 | 7 | 7 | 6 | 7 | 24 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||
EK47001 | 103 | Kevin VANHERF | Boys 14 | 7 | 6 | 7 | 7 | 24 | BMX VLIJTINGEN | ||||
EK45393 | 74 | Enrique STRUYF | Boys 14 | 6 | 7 | 7 | 7 | 24 | ISOREX CYCLING TEAM | ||||
EK42759 | 79 | Lorenz HUYBRICHS | Boys 14 | 7 | 7 | 6 | 7 | 24 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||
EK42645 | 58 | Milas VALGAEREN | Boys 14 | 8 | 8 | 8 | 3 | 25 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EK48412 | W15 | Pieter LEROI | Boys 15-16 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 84 | 1 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |
EK47422 | W4 | Rune DEBURCHGRAEVE | Boys 15-16 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 64 | 2 | PEER BMX VZW | |
EK52924 | 5 | Mathijn BOGAERT | Boys 15-16 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 58 | 3 | VZW ANTWERP BMX | |
EK49313 | 05 | Robbe DENS | Boys 15-16 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 54 | 4 | BMX WESTEL VZW | |
EK45090 | 56 | Rico VAN DE VOORDE | Boys 15-16 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 5 | 51 | 5 | INDIVIDUEEL | |
EK44582 | 7 | Yannick WOLF | Boys 15-16 | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 | 6 | 48 | 6 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |
EK39764 | 07 | Sibe FRANCKEN | Boys 15-16 | 3 | 2 | 4 | 4 | 3 | 7 | 41 | 7 | W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. | |
EK42677 | 06 | Joppe VAN BROEKHOVEN | Boys 15-16 | 3 | 2 | 2 | 4 | 2 | 8 | 41 | 7 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |
EK42678 | 8 | Maarten VERHOEVEN | Boys 15-16 | 1 | 1 | 1 | 2 | 7 | 31 | 8 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||
EK42674 | 54 | Sten SAUVILLERS | Boys 15-16 | 1 | 2 | 2 | 2 | 5 | 31 | 8 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||
EK49794 | 46 | Senne HANNES | Boys 15-16 | 2 | 2 | 2 | 4 | 5 | 30 | 9 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||
EK45743 | 01 | Dennis SCHROOTEN | Boys 15-16 | 1 | 1 | 1 | 2 | 8 | 30 | 9 | PEER BMX VZW | ||
EK40237 | 45 | Seppe VAN DER LINDEN | Boys 15-16 | 2 | 2 | 2 | 4 | 6 | 29 | 10 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||
EK16045 | 02 | Yenten MEIRESONNE | Boys 15-16 | 2 | 1 | 2 | 5 | 26 | 11 | TOP GEAR BMX VZW | |||
EK49795 | 03 | Wout GEUKENS | Boys 15-16 | 3 | 3 | 3 | 3 | 6 | 26 | 11 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||
EK40726 | 99 | Nathan SZÉKELY | Boys 15-16 | 2 | 3 | 2 | 2 | 8 | 26 | 11 | PEER BMX VZW | ||
EK16046 | 22 | Mika VAN DYCK | Boys 15-16 | 2 | 2 | 2 | 5 | 25 | 12 | VZW ANTWERP BMX | |||
EK42742 | 08 | Jonathan PUT | Boys 15-16 | 4 | 3 | 3 | 3 | 7 | 24 | 13 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||
EK42301 | 100 | Yan SLEGERS | Boys 15-16 | 2 | 2 | 2 | 6 | 24 | 13 | BMX DENNENTEAM | |||
EK44204 | 61 | Robbe VERSCHUEREN | Boys 15-16 | 2 | 3 | 3 | 6 | 22 | 14 | BMX DENNENTEAM | |||
EK49426 | 57 | Dante BAL | Boys 15-16 | 3 | 3 | 3 | 5 | 22 | 14 | BMX DENNENTEAM | |||
EK522057 | 122 | Arold VERBIEST | Boys 15-16 | 3 | 4 | 4 | 5 | 20 | 15 | BMX TIMBERWOLVES RACING | |||
EK46784 | 86 | Brent SOMMEN | Boys 15-16 | 3 | 3 | 3 | 7 | 20 | 15 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||
EK42302 | 103 | Jens MUYLDERMANS | Boys 15-16 | 3 | 4 | 3 | 6 | 20 | 15 | BMX DENNENTEAM | |||
EK46378 | 24 | Sander COENEGRACHTS | Boys 15-16 | 3 | 3 | 3 | 7 | 20 | 15 | PMC CYCLING – ZOLDER | |||
EK42649 | 58 | Jannick VERBRAEKEN | Boys 15-16 | 4 | 4 | 3 | 6 | 19 | 16 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||
EK42203 | 83 | Senne DUISTERS | Boys 15-16 | 4 | 3 | 4 | 7 | 18 | 17 | PEER BMX VZW | |||
EK46561 | 66 | Ruben VAN GEENBERGHE | Boys 15-16 | 4 | 4 | 4 | 7 | 17 | 18 | BMX DENNENTEAM | |||
EKX16157 | 64 | THOMAS VANDECRAEN | Boys 15-16 | 4 | 4 | 4 | 8 | 16 | 19 | BMX WESTEL VZW | |||
EK41831 | 67 | Jarne JANSSEN | Boys 15-16 | 4 | 4 | 4 | 8 | 16 | 19 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||
EK40234 | 35 | Tibo HUYBRECHTS | Boys 15-16 | 4 | 4 | 4 | 8 | 16 | 19 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||
EK52871 | 38 | Thomas DEWAELE | Boys 15-16 | 5 | 4 | 5 | 8 | 14 | 20 | VZW ANTWERP BMX | |||
EK43030 | 73 | Ruben KESTENS | Boys 15-16 | 5 | 5 | 5 | 12 | 21 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||||
EK49206 | 62 | Andy VAN QUEKELBERGHE | Boys 15-16 | 5 | 5 | 5 | 12 | 21 | BMX – HALLE | ||||
EK41828 | 127 | Rick SEGERS | Boys 15-16 | 5 | 5 | 5 | 12 | 21 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK44643 | 81 | Emile VAN PARYS | Boys 15-16 | 5 | 5 | 5 | 12 | 21 | ISOREX CYCLING TEAM | ||||
EK40585 | 107 | Bernd BLOMME | Boys 15-16 | 4 | 5 | 10 | 12 | 21 | TOP GEAR BMX VZW | ||||
EK43260 | 31 | Lennert DE RIJK | Boys 15-16 | 5 | 5 | 5 | 12 | 21 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK49763 | 25 | Robbe OYEN | Boys 15-16 | 6 | 5 | 5 | 11 | 22 | VZW ANTWERP BMX | ||||
EK46394 | 23 | Jorden BIESMANS | Boys 15-16 | 6 | 6 | 4 | 11 | 22 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||
EK43175 | 80 | Yenthe HAERDEN | Boys 15-16 | 5 | 6 | 5 | 11 | 22 | PEER BMX VZW | ||||
EK47653 | 53 | Sander VERSONNEN | Boys 15-16 | 5 | 6 | 6 | 10 | 23 | BMX RANST | ||||
EK50109 | 42 | Mauro VAN BEERS | Boys 15-16 | 6 | 5 | 6 | 10 | 23 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK45120 | 30 | Cisse BOEN | Boys 15-16 | 6 | 6 | 6 | 9 | 24 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EK49764 | 47 | Thor GOOSSENS | Boys 15-16 | 6 | 6 | 6 | 9 | 24 | VZW ANTWERP BMX | ||||
EK50810 | 1 | Brecht PUT | Boys 19+ | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 78 | 1 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||
EK49424 | 8 | Seppe BEIJENS | Boys 19+ | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 54 | 2 | BMX DENNENTEAM | ||
EK43366 | 39 | Jordi VAN BOUCHOUT | Boys 19+ | 2 | 4 | 3 | 2 | 2 | 53 | 3 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||
EK47560 | 34 | Roy VAN AKEN | Boys 19+ | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 49 | 4 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||
EK42618 | 37 | Nick DE PROOST | Boys 19+ | 2 | 2 | 2 | 4 | 5 | 43 | 5 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||
EK51055 | 75 | Frederique CLAES | Boys 19+ | 1 | 1 | 1 | 3 | 8 | 40 | 6 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||
EK422018 | 5 | Romain SCHAQUEUE | Boys 19+ | 2 | 2 | 2 | 3 | 7 | 39 | 7 | BMXING PARK BLEGNY | ||
EK53531 | 64 | Jony VAN MEIRVENNE | Boys 19+ | 4 | 2 | 2 | 4 | 6 | 39 | 7 | THE BMX-STARS VZW | ||
EK49647 | 27 | Jari CAMMANS | Boys 19+ | 2 | 1 | 2 | 6 | 25 | 8 | BMX DENNENTEAM | |||
EKX16095 | 23 | Sam NOUWEN | Boys 19+ | 3 | 3 | 3 | 8 | 19 | 9 | PEER BMX VZW | |||
EK45737 | 3 | Stijn STRACKX | Boys 19+ | 5 | 4 | 4 | 5 | 18 | 10 | PEER BMX VZW | |||
EKX16167 | 92 | MATTIAS SOMERS | Boys 19+ | 3 | 3 | 7 | 5 | 18 | 10 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||
EK46569 | 46 | Thomas HELLEMANS | Boys 19+ | 3 | 5 | 3 | 7 | 18 | 10 | BMX DENNENTEAM | |||
EK51411 | 96 | Sander PATRY | Boys 19+ | 3 | 4 | 6 | 6 | 17 | 11 | BMX DENNENTEAM | |||
EK52679 | 51 | Björn SCHOONVLIET | Boys 19+ | 4 | 5 | 3 | 8 | 16 | 12 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |||
EK46568 | 45 | Alec HELLEMANS | Boys 19+ | 4 | 4 | 5 | 7 | 16 | 12 | BMX DENNENTEAM | |||
EK45131 | 93 | Philippe STABEL | Boys 19+ | 4 | 3 | 7 | 13 | 13 | BMX RANST | ||||
EK46560 | 53 | Jeroen VANDAELE | Boys 19+ | 6 | 3 | 5 | 13 | 13 | BMX DENNENTEAM | ||||
EK50164 | 85 | Jelle VERDIJCK | Boys 19+ | 5 | 7 | 4 | 11 | 14 | BMX RANST | ||||
EK422052 | 89 | Fabian GEURTEN | Boys 19+ | 5 | 7 | 4 | 11 | 14 | BMXING PARK BLEGNY | ||||
EK53018 | 69 | Maarten KINABLE | Boys 19+ | 5 | 6 | 5 | 11 | 14 | PEER BMX VZW | ||||
EK42623 | 36 | Kevin JANSSENS | Boys 19+ | 7 | 5 | 4 | 11 | 14 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EK47569 | 81 | Jornt DE BIE | Boys 19+ | 6 | 5 | 6 | 10 | 15 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||
EK50534 | 54 | Stijn MATHEUSSEN | Boys 19+ | 6 | 7 | 6 | 8 | 16 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||
EK422028 | 104 | Samuel MASSET | Boys 19+ | 7 | 7 | 5 | 8 | 16 | BMXING PARK BLEGNY | ||||
EK52412 | 40 | Ward LATHOUWERS | Boys 19+ | 6 | 6 | 8 | 7 | 17 | BMX WESTEL VZW | ||||
EK46559 | 30 | Joeri VERCAMMEN | Boys 19+ | 7 | 6 | 7 | 7 | 17 | BMX DENNENTEAM | ||||
EK48461 | 61 | Michael BLANCHART | Boys 19+ | 7 | 6 | 7 | 7 | 17 | VZW ANTWERP BMX | ||||
EK49364 | 19 | David VERELST | Boys 19+ | 8 | 8 | 6 | 5 | 18 | BMX WIZARDS | ||||
EK51415 | 002 | Dennis STEEMANS | Junior Men | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 79 | 1 | BMX DENNENTEAM | ||
EK43228 | 007 | Jelle CAMPS | Junior Men | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 59 | 2 | ACROG – BALEN BC | ||
EK42662 | 35 | Simon GOOSSENS | Junior Men | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 49 | 3 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||
EK49975 | 77 | Robbe VANHEVEL | Junior Men | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 48 | 4 | OSTENDBMXCLUB | ||
EK43254 | 48 | Jarmo FORREST | Junior Men | 2 | 3 | 2 | 1 | 5 | 42 | 5 | CRUPI BELGIUM | ||
EK46558 | 08 | Glenn VERCAMMEN | Junior Men | 2 | 2 | 1 | 4 | 7 | 40 | 6 | BMX DENNENTEAM | ||
EK51051 | 83 | Thallon BAUTE | Junior Men | 1 | 2 | 1 | 4 | 8 | 39 | 7 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||
EK45744 | 73 | Nicky SCHROOTEN | Junior Men | 3 | 5 | 2 | 3 | 6 | 37 | 8 | PEER BMX VZW | ||
EK51050 | 74 | Brecht WILLEMS | Junior Men | 2 | 1 | 3 | 6 | 24 | 9 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||
EK43134 | 45 | Flor VERVOORT | Junior Men | 3 | 2 | 3 | 5 | 23 | 10 | BMX LILLE-NO DRUGS | |||
EK16044 | 20 | Quinten MEIRESONNE | Junior Men | 2 | 2 | 3 | 6 | 23 | 10 | TOP GEAR BMX VZW | |||
EK53435 | 43 | Jochem LAUWERS | Junior Men | 3 | 3 | 3 | 8 | 19 | 11 | BMX DENNENTEAM | |||
EK45358 | 60 | Raf MEERTS | Junior Men | 4 | 4 | 4 | 5 | 19 | 11 | CRUPI BELGIUM | |||
EK46578 | 29 | Filip MEURISSE | Junior Men | 4 | 3 | 4 | 7 | 18 | 12 | FPR – PEER | |||
EK422008 | 40 | Sébastien DAVIN | Junior Men | 4 | 4 | 5 | 7 | 16 | 13 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | |||
EK43259 | 61 | Sergio DE RIJK | Junior Men | 4 | 4 | 4 | 8 | 16 | 13 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||
EK47571 | 79 | Joeri HOLLANTS | Junior Men | 5 | 4 | 5 | 13 | 14 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||
EKX16164 | 44 | MARNIX LETENS | Junior Men | 5 | 5 | 4 | 13 | 14 | BMX DENNENTEAM | ||||
EKX16165 | 38 | MAARTEN ROOBAERT | Junior Men | 5 | 5 | 5 | 12 | 15 | BMX – HALLE | ||||
EK42752 | 94 | Björn HOUBEN | Junior Men | 5 | 5 | 5 | 12 | 15 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||
EK49798 | 896 | Joffrey WOUTERS | Elite Men | 1 | 1 | 1 | 24 | 1 | BMX DENNENTEAM | ||||
EK48483 | 001 | Elias VERBINNEN | Elite Men | 2 | 3 | 3 | 19 | 2 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||||
EK47425 | 004 | Marnicq JANSSENS | Elite Men | 5 | 2 | 2 | 18 | 3 | BMX DENNENTEAM | ||||
EK41360 | 23 | Michael BOGAERTS | Elite Men | 3 | 5 | 5 | 14 | 4 | INDIVIDUEEL | ||||
EK16047 | W05 | Nick VANDEPUT | Elite Men | 4 | 6 | 4 | 13 | 5 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||
EK45084 | 701 | Bram DE LAAT | Elite Men | 8 | 4 | 6 | 9 | 6 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EK42701 | 21 | Stef LAUWERS | Elite Men | 6 | 8 | 7 | 6 | 7 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EK49799 | 59 | Dean WOUTERS | Elite Men | 7 | 7 | 8 | 5 | 8 | BMX DENNENTEAM | ||||
EK42664 | 24 | Nora SPOOREN | Girls 5-6 | 1 | 2 | 1 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||||
EK42667 | 29 | Eline WYNANTS | Girls 5-6 | 2 | 1 | 3 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||||
EK42652 | 28 | Lena VAN BALLAER | Girls 5-6 | 3 | 3 | 2 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||||
EK47566 | 20 | Lenthe VAN GASTEL | Girls 5-6 | 4 | 6 | 4 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||||
EK50141 | 27 | Delphine BEIRINCKX | Girls 5-6 | 5 | 4 | 7 | BMX WESTEL VZW | ||||||
EK44361 | 23 | Kyra JANSSENS | Girls 5-6 | 6 | 10 | 5 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||||
EK16144 | 31 | LUCA DICK | Girls 5-6 | 7 | 5 | 6 | KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE | ||||||
EK44461 | W8 | Maxime BREUGELMANS | Girls 7-8 | 1 | 1 | 1 | 1 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |||||
EK45178 | W14 | Julie GEERS | Girls 7-8 | 2 | 2 | 2 | 2 | PULSE – XCYCLING PROJECT | |||||
EK42287 | W17 | Lore DE GEEST | Girls 7-8 | 3 | 3 | 3 | 3 | BMX DENNENTEAM | |||||
EK46386 | 44 | Anouck VERWEIJ | Girls 7-8 | 1 | 1 | 1 | 5 | PMC CYCLING – ZOLDER | |||||
EK53293 | W16 | Caeley MOULL | Girls 7-8 | 4 | 4 | 6 | 4 | INDIVIDUEEL | |||||
EK52659 | 30 | Nette VERMEIREN | Girls 7-8 | 2 | 10 | 2 | 6 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |||||
EK42761 | 37 | Melanie LEMMENS | Girls 7-8 | 5 | 3 | 3 | 7 | PMC CYCLING – ZOLDER | |||||
EK40244 | 23 | Hanne GEUDENS | Girls 7-8 | 4 | 2 | 4 | 8 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||||
EK42739 | 38 | Mart LEYSSENS | Girls 7-8 | 3 | 4 | 5 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||||||
EK41785 | 25 | Nele WOUTERS | Girls 7-8 | 5 | 6 | 4 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK50107 | 24 | Ziva MATEUSEN | Girls 7-8 | 6 | 5 | 5 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK42661 | W12 | Billy GOOSSENS | Girls 9-10 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EK42745 | W18 | Lotte WOLFS | Girls 9-10 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||||
EK16053 | 43 | Mirre STABEL | Girls 9-10 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK44279 | W05 | Julie VRANKEN | Girls 9-10 | 1 | 3 | 1 | 4 | 4 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||||
EK46779 | 26 | Janne SMITS | Girls 9-10 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK49317 | 31 | Nanou VANGENECHTEN | Girls 9-10 | 2 | 2 | 3 | 3 | 6 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EK16061 | 47 | CHIARA PELGRIMS | Girls 9-10 | 2 | 2 | 4 | 3 | 7 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||
EK51035 | W018 | Kaylani BARTELS | Girls 9-10 | 3 | 1 | 3 | 4 | 8 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||||
EK47654 | 33 | Lena VERSONNEN | Girls 9-10 | 3 | 3 | 2 | 5 | BMX RANST | |||||
EK50101 | 22 | Malika CLAESSEN | Girls 9-10 | 4 | 4 | 2 | 6 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||||
EK41791 | 25 | Liene RUTS | Girls 9-10 | 4 | 4 | 5 | 5 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||||
EK42746 | 19 | Lore WOLFS | Girls 9-10 | 5 | 4 | 4 | 6 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||||
EK41794 | 29 | Dina NEIRYNCK | Girls 9-10 | 4 | 5 | 5 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK49772 | 36 | Alicia COQUIN | Girls 9-10 | 5 | 5 | 4 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||||||
EK44331 | W017 | Dieuwke HEYVAERT | Girls 9-10 | 5 | 5 | 5 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK44329 | 27 | Marte KROLS | Girls 9-10 | 6 | 6 | 6 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||||
EK415200 | 45 | Sophie SIMONS | Girls 9-10 | 6 | 6 | 6 | BMXING PARK BLEGNY | ||||||
EK49370 | 38 | Annelien ANSOMS | Girls 9-10 | 6 | 6 | 6 | BMX WIZARDS | ||||||
EK53549 | 34 | Myrthe ADAMS | Girls 9-10 | 7 | 7 | 7 | OSTENDBMXCLUB | ||||||
EK51030 | W5 | Chloe GREENWOOD | Girls 11-12 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 79 | 1 | PEER BMX VZW | ||
EK45836 | 4 | Nette COPPENS | Girls 11-12 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 59 | 2 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||
EK48780 | W15 | Robyn GOMMERS | Girls 11-12 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 54 | 3 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||
EK46771 | 25 | Julie MELIS | Girls 11-12 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 46 | 4 | BMX DENNENTEAM | ||
EK49925 | W3 | Aiko GOMMERS | Girls 11-12 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | 44 | 5 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||
EK45134 | 53 | Roxanne DE KEGEL | Girls 11-12 | 3 | 3 | 2 | 4 | 5 | 41 | 6 | INDIVIDUEEL | ||
EK46291 | 21 | Verona VAN MOL | Girls 11-12 | 2 | 2 | 3 | 4 | 8 | 36 | 7 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||
EK41786 | 38 | Lisa CONINGS | Girls 11-12 | 4 | 4 | 3 | 3 | 7 | 34 | 8 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||
EK46382 | 7 | Kaat WIJCKMANS | Girls 11-12 | 2 | 2 | 2 | 6 | 24 | 9 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||
EK42744 | 23 | Zoë WOLFS | Girls 11-12 | 2 | 2 | 2 | 6 | 24 | 9 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | |||
EK415076 | 37 | Donna MIELCZAREK | Girls 11-12 | 3 | 3 | 4 | 5 | 21 | 10 | BMXING PARK BLEGNY | |||
EK47565 | 30 | Merel VAN GASTEL | Girls 11-12 | 3 | 3 | 3 | 7 | 20 | 11 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |||
EK42415 | 34 | Valerie VOSSEN | Girls 11-12 | 4 | 4 | 4 | 5 | 19 | 12 | BMX VLIJTINGEN | |||
EK50133 | 39 | Aukje BELMANS | Girls 11-12 | 3 | 3 | 4 | 8 | 18 | 13 | BMX WESTEL VZW | |||
EK45130 | 31 | Britt HUYBRECHTS | Girls 11-12 | 4 | 4 | 3 | 7 | 18 | 13 | BMX RANST | |||
EK47955 | 20 | Bente LAUWERS | Girls 11-12 | 4 | 5 | 4 | 8 | 15 | 14 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||
EK46780 | 44 | Jill SMITS | Girls 11-12 | 5 | 4 | 5 | 13 | 15 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK415039 | 29 | Josephine SEEL | Girls 11-12 | 5 | 5 | 5 | 12 | 16 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | ||||
EK40243 | 33 | Yoni HAPERS | Girls 11-12 | 5 | 5 | 5 | 12 | 16 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK53300 | 27 | Esme CLAES | Girls 11-12 | 5 | 5 | 5 | 12 | 16 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||||
EK49371 | 22 | Charlotte DE BONDT | Girls 11-12 | 6 | 6 | 6 | 9 | 17 | BMX WIZARDS | ||||
EK49353 | 28 | Yanna DE SCHEPPER | Girls 11-12 | 6 | 6 | 6 | 9 | 17 | BMX WIZARDS | ||||
EK43256 | 41 | Tatyana VAN DEN OUWELAND | Girls 11-12 | 6 | 6 | 6 | 9 | 17 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK44214 | W015 | Zoe SCHAERLAEKEN | Girls 13-14 | 1 | 1 | 1 | 1 | 74 | 1 | BMX DENNENTEAM | |||
EK41998 | 4 | Zara VINGERHOETS | Girls 13-14 | 1 | 1 | 1 | 2 | 54 | 2 | BMX RANST | |||
EK45094 | 32 | Britt BAETENS | Girls 13-14 | 4 | 2 | 2 | 3 | 44 | 3 | PULSE – XCYCLING PROJECT | |||
EK44351 | 20 | Femke VERELST | Girls 13-14 | 3 | 4 | 4 | 4 | 36 | 4 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |||
EK40591 | 05 | Thessa VAN SAEN | Girls 13-14 | 5 | 3 | 3 | 5 | 33 | 5 | THE BMX-STARS VZW | |||
EK53151 | 46 | Febe CORLUY | Girls 13-14 | 2 | 3 | 3 | 7 | 32 | 6 | BMX DENNENTEAM | |||
EK49771 | 38 | Selena COQUIN | Girls 13-14 | 2 | 2 | 2 | 8 | 32 | 6 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |||
EK412025 | 37 | Maryse COUNET | Girls 13-14 | 3 | 4 | 4 | 6 | 31 | 7 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | |||
EK43252 | 08 | Jukka FORREST | Girls 13-14 | 4 | 5 | 5 | 13 | 8 | CRUPI BELGIUM | ||||
EK53019 | 50 | Melissa KINABLE | Girls 13-14 | 5 | 5 | 5 | 12 | 9 | PEER BMX VZW | ||||
EK49705 | 23 | Lotte LALIEU | Girls 13-14 | 6 | 6 | 6 | 9 | 10 | PEER BMX VZW | ||||
EK52701 | 19 | Shania MONDELAERS | Girls 13-14 | 6 | 6 | 6 | 9 | 10 | BMX RANST | ||||
EK47424 | W2 | Yentl NIJS | Girls 15+ | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 79 | 1 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||
EK42929 | 113 | Yellise VAN DEN BROECK | Girls 15+ | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 59 | 2 | BMX DENNENTEAM | ||
EK45837 | 30 | Nieke COPPENS | Girls 15+ | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 54 | 3 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||
EK48400 | 112 | Laura DRIESEN | Girls 15+ | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 49 | 4 | PEER BMX VZW | ||
EK44573 | 003 | Bo STEURS | Girls 15+ | 2 | 2 | 2 | 4 | 5 | 43 | 5 | BMX DENNENTEAM | ||
EK44210 | 006 | Lisse HERREMANS | Girls 15+ | 2 | 2 | 2 | 4 | 6 | 41 | 6 | BMX DENNENTEAM | ||
EK45345 | 005 | Celien COPPENS | Girls 15+ | 2 | 2 | 2 | 3 | 7 | 39 | 7 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | ||
EK51701 | 02 | Myrthe DE RIJK | Girls 15+ | 2 | 3 | 2 | 3 | 8 | 36 | 8 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||
EK46047 | 32 | Talitha VAN HOOF | Girls 15+ | 3 | 2 | 3 | 5 | 23 | 9 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||
EK43253 | 116 | Amber WILLEM | Girls 15+ | 3 | 3 | 4 | 6 | 20 | 10 | CRUPI BELGIUM | |||
EK50104 | 2 | Kimberley RUTS | Girls 15+ | 4 | 4 | 3 | 5 | 20 | 10 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||
EK42672 | 19 | Oldina BREUGELMANS | Girls 15+ | 3 | 3 | 3 | 8 | 19 | 11 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||
EK50533 | 333 | Ynke MATHEUSSEN | Girls 15+ | 3 | 3 | 4 | 7 | 19 | 11 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |||
EK45359 | 117 | Gaetane MEERTS | Girls 15+ | 4 | 6 | 3 | 6 | 17 | 12 | CRUPI BELGIUM | |||
EK43257 | 39 | Denise NEEFS | Girls 15+ | 4 | 4 | 4 | 7 | 17 | 12 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||
EK53149 | 31 | Yellise CORLUY | Girls 15+ | 5 | 4 | 4 | 8 | 15 | 13 | BMX DENNENTEAM | |||
EK46307 | 38 | Nienke DE RIJK | Girls 15+ | 4 | 5 | 5 | 13 | 14 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | ||||
EK45169 | 007 | Noor DEWITTE | Girls 15+ | 5 | 4 | 5 | 13 | 14 | TOP GEAR BMX VZW | ||||
EK16116 | 35 | JUSTINE PIRON | Girls 15+ | 5 | 5 | 5 | 12 | 15 | BMXING PARK BLEGNY | ||||
EK53299 | 27 | Inte CLAES | Girls 15+ | 5 | 6 | 5 | 11 | 16 | CIRCUIT ZOLDER – HEUSDEN-ZOLDER | ||||
EK49788 | 16 | Sam ILEGEMS | Girls 15+ | 6 | 5 | 6 | 10 | 17 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | ||||
EK52484 | 14 | Sarah NEYS | Girls 15+ | 7 | 5 | 6 | 9 | 18 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||
EK48797 | 23 | Kimberly CLAES | Girls 15+ | 6 | 6 | 6 | 9 | 18 | VD HAUWE CT – GENTSE VS | ||||
EK16141 | 44 | SARIE DE CORTE | Girls 15+ | 6 | 6 | 6 | 9 | 18 | KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE | ||||
EK50165 | 24 | Yentl VERDIJCK | Girls 15+ | 6 | 7 | 7 | 7 | 19 | BMX RANST | ||||
EK48662 | 3 | Gwendoline THOMASSEN | Girls 15+ | 7 | 7 | 7 | 6 | 20 | PEER BMX VZW | ||||
EK222044 | 29 | Stéphanie ROTTIERS | Girls 15+ | 7 | 7 | 7 | 6 | 20 | Q-BIKE QUAREGNON | ||||
CK51415 | 01 | Dennis STEEMANS | Cruiser -30 | 1 | 1 | 1 | 1 | 74 | 1 | BMX DENNENTEAM | |||
CK44204 | 36 | Robbe VERSCHUEREN | Cruiser -30 | 2 | 1 | 1 | 2 | 53 | 2 | BMX DENNENTEAM | |||
CK43254 | 2 | Jarmo FORREST | Cruiser -30 | 1 | 2 | 2 | 3 | 47 | 3 | CRUPI BELGIUM | |||
CK16051 | 19 | Stijn GIJSEN | Cruiser -30 | 2 | 2 | 2 | 4 | 41 | 4 | PMC CYCLING – ZOLDER | |||
CK16049 | 21 | Bram JOOSSENS | Cruiser -30 | 3 | 3 | 3 | 5 | 35 | 5 | BMX RANST | |||
CK45356 | 32 | Wout MEERTS | Cruiser -30 | 3 | 3 | 3 | 7 | 31 | 6 | CRUPI BELGIUM | |||
CK522057 | 40 | Arold VERBIEST | Cruiser -30 | 4 | 4 | 4 | 6 | 30 | 7 | BMX TIMBERWOLVES RACING | |||
CK42756 | 34 | Yari BELLENS | Cruiser -30 | 4 | 4 | 4 | 15 | 8 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||
CK44205 | 77 | Gerben GOEMAN | Cruiser -30 | 5 | 5 | 5 | 12 | 9 | BMX – HALLE | ||||
CK50737 | 7 | Nico SCHROYEN | Cruiser 30+ | 2 | 1 | 1 | 1 | 73 | 1 | PMC CYCLING – ZOLDER | |||
CK48677 | 33 | Sammy DESCHEPPER | Cruiser 30+ | 2 | 1 | 1 | 2 | 53 | 2 | THE BMX-STARS VZW | |||
CK40582 | W12 | Tonny STROBBE | Cruiser 30+ | 1 | 2 | 2 | 3 | 47 | 3 | TOP GEAR BMX VZW | |||
CK47563 | 8 | Wesley VAN GASTEL | Cruiser 30+ | 1 | 3 | 4 | 4 | 39 | 4 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |||
CK44368 | 6 | Tom JOCHUMS | Cruiser 30+ | 3 | 4 | 4 | 5 | 33 | 5 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW | |||
CK41666 | 86 | Danny PINXTEN | Cruiser 30+ | 4 | 3 | 3 | 6 | 32 | 6 | PEER BMX VZW | |||
CK51499 | 84 | Dennie BONNET | Cruiser 30+ | 10 | 2 | 2 | 7 | 28 | 7 | PEER BMX VZW | |||
CK40590 | 29 | Kurt DEMEULEMEESTER | Cruiser 30+ | 3 | 5 | 5 | 8 | 25 | 8 | THE BMX-STARS VZW | |||
CK50727 | 43 | Geert LENSSEN | Cruiser 30+ | 7 | 4 | 3 | 13 | 9 | PMC CYCLING – ZOLDER | ||||
CK410015 | 5 | Frédéric JEANMOYE | Cruiser 30+ | 5 | 5 | 5 | 12 | 10 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | ||||
CK16050 | 40 | Dominico LAURITANO | Cruiser 30+ | 5 | 6 | 6 | 10 | 11 | PEER BMX VZW | ||||
CK510292 | 92 | Grégory LEYDER | Cruiser 30+ | 4 | 7 | 7 | 9 | 12 | BMX TIMBERWOLVES RACING | ||||
CK50151 | 45 | Peter VAN DER LINDEN | Cruiser 30+ | 6 | 7 | 6 | 8 | 13 | BMX RANST | ||||
CK410014 | 99 | Romuald CANDATEN | Cruiser 30+ | 7 | 6 | 7 | 7 | 14 | BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE | ||||
EKX16079 | 101 | Marco METTEN | Cruiser 30+ | 6 | 8 | 8 | 5 | 15 | PEER BMX VZW | ||||
CK53548 | 100 | Pieter ADAMS | Cruiser 30+ | 8 | 8 | 8 | 3 | 16 | OSTENDBMXCLUB | ||||
CK44210 | 2 | Lisse HERREMANS | Cruiser Girls | 1 | 1 | 1 | 1 | 74 | 1 | BMX DENNENTEAM | |||
CK44565 | 4 | Lieze CRAUWELS | Cruiser Girls | 2 | 3 | 2 | 2 | 50 | 2 | BMX DENNENTEAM | |||
CK46391 | 1 | Angie VANDEPUT | Cruiser Girls | 1 | 1 | 1 | 3 | 49 | 3 | PMC CYCLING – ZOLDER | |||
CK52696 | 3 | Joni MONDELAERS | cruiser girls | 3 | 2 | 3 | 4 | 39 | 4 | BMX RANST | |||
CK45359 | 20 | Gaetane MEERTS | Cruiser Girls | 3 | 3 | 3 | 5 | 35 | 5 | CRUPI BELGIUM | |||
CK49788 | 26 | Sam ILEGEMS | Cruiser Girls | 2 | 2 | 2 | 7 | 34 | 6 | OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW | |||
CK52701 | 41 | Shania MONDELAERS | Cruiser Girls | 4 | 4 | 4 | 6 | 30 | 7 | BMX RANST | |||
CK41798 | 6 | Peggy MARIEN | cruiser girls | 4 | 5 | 4 | 8 | 25 | 8 | THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS | |||
CK53149 | 22 | Yellise CORLUY | Cruiser Girls | 5 | 4 | 5 | 13 | 9 | BMX DENNENTEAM | ||||
CK40407 | 7 | Ann DECLERCQ | Cruiser Girls | 5 | 6 | 5 | 11 | 10 | THE BMX-STARS VZW | ||||
CK42886 | 21 | Ines LAENEN | Cruiser Girls | 6 | 5 | 6 | 10 | 11 | BMX TEAM BEKAF VZW | ||||
CK45128 | 8 | Sophie VAN DE VELDE | cruiser girls | 6 | 6 | 6 | 9 | 12 | BMX RANST | ||||
CK52152 | 34 | Sarika WITHAGEN | Cruiser Girls | 7 | 7 | 7 | 6 | 13 | BMX WIZARDS | ||||
CK52703 | 40 | Tamara TEURFS | Cruiser Girls | 7 | 7 | 7 | 6 | 13 | BMX RANST | ||||
CK37164 | 32 | Katrien DE LEEUW | Cruiser Girls | 8 | 8 | 8 | 3 | 14 | DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW |
Daguitslag FC 2 Keerbergen 10 april 2016
apr 14, 2016NancyAlgemeen nieuws, BMX, UitslagenReacties uitgeschakeld voor Daguitslag FC 2 Keerbergen 10 april 2016
Vorig berichtVideo CST Superior Brentjens MTB Racing Team 2016
Volgend berichtDaguitslag FC 1 Zolder 27 maart 2016