Om jullie een beetje wegwijs te maken in het bonte bos van de veldritkalender van dit seizoen, geven we de volledige kalender mee met de TV zenders. Amuseer jullie!
Veldrit Kalender 2018-2019
|
Cross | Klassement | Uur | TV Zender |
zondag
23-09-2018 |
Waterloo, Winconsin (USA)
Waterloo |
Wereldbeker | 20:30 | Telenet Play Time
Gratis voor Telenet klanten |
zaterdag
29-09-2018 |
Iowa (USA)
IOWA CITY – Jingle Cross |
Wereldbeker | 21:30 | Telenet Play Time
Gratis voor Telenet klanten |
zaterdag
06-10-2018 |
Meulebeke
Berencross |
Brico Cross | 15:00 | VTM |
zondag
07-10-2018 |
Ronse
GP Mario De Clercq Ronse |
Brico Cross | 15:00 | VTM |
zaterdag
13-10-2018 |
Lokeren
Rapencross |
Brico Cross | 15:00 | VTM |
zondag
14-10-2018 |
Gieten
Gieten |
Telenet Superprestige | 15:00 | Telenet Play Time
Gratis voor Telenet klanten |
donderdag
18-10-2018 |
Ardooie
Kermiscross |
Andere | 15:45 | |
zaterdag
20-10-2018 |
Boom
De Schorre CX |
Telenet Superprestige | 15:00 | Telenet Play Time
Gratis voor Telenet klanten |
zondag
21-10-2018 |
Bern (Zwi)
Bern |
Wereldbeker | 14:45 | Telenet Play Sports |
zaterdag
27-10-2018 |
Neerpelt
GP Neerpelt |
Soudal Classics | 16:00 | Telenet Play Sports |
zondag
28-10-2018 |
Ruddervoorde
Ruddervoorde |
Telenet Superprestige | 15:00 | Telenet Play Time |
donderdag
01-11-2018 |
Oudenaarde
Koppenbergcross |
DVV Trofee | 15:00 | Sporza |
zondag
04-11-2018 |
Rosmalen
Europees Kampioenschap |
Kampioenschap | 15:15 | Sporza |
zaterdag
10-11-2018 |
Niel
Jaarmarktcross |
DVV Trofee | 15:00 | Sporza |
zondag
11-11-2018 |
Gavere
Gavere |
Telenet Superprestige | 15:00 | Sporza |
zaterdag
17-11-2018 |
Tabor
Tabor |
Wereldbeker | 15:00 | Telenet Play Sports |
zondag
18-11-2018 |
Hamme
Flandriencross |
DVV Trofee | 15:00 | Sporza |
zaterdag
24-11-2018 |
Wachtebeke
Ambiancecross |
Andere | 15:00 | Sporza |
zondag
25-11-2018 |
Koksijde
Koksijde |
Wereldbeker | 15:00 | Sporza |
zaterdag
01-12-2018 |
Hasselt
GP Hasselt |
Soudal Classics | 15:00 | Telenet Play Sports |
zondag
02-12-2018 |
Mol
Zilvermeercross |
Andere | 15:00 | Telenet Play Sports |
zaterdag
08-12-2018 |
Essen
Essen |
Brico Cross | 15:00 | VTM |
zondag
09-12-2018 |
Overrijse
Vlaamse Druivencross |
Andere | 15:00 | Sporza |
zaterdag
15-12-2018 |
Antwerpen
Scheldecross |
DVV Trofee | 15:00 | Sporza |
zondag
16-12-2018 |
Zonhoven
Zonhoven |
Telenet Superprestige | 15:00 | Telenet Play Time
Gratis voor Telenet klanten |
zaterdag
22-12-2018 |
Sint-Niklaas
Waaslandcross |
Soudal Classics | 15:00 | Sporza |
zondag
23-12-2018 |
Namen
Namen |
Wereldbeker | 15:00 | Telenet Play Time
Gratis voor Telenet klanten |
woensdag
26-12-2018 |
Heusden-Zolder
Heusden-Zolder |
Wereldbeker | 15:00 | Sporza |
vrijdag
28-12-2018 |
Loenhout
Azencross |
DVV Trofee | 15:00 | Sporza |
zaterdag
29-12-2018 |
Bredene
Sylvestercross |
Brico Cross | 15:00 | VTM |
zondag
30-12-2018 |
Diegem
Diegem |
Telenet Superprestige | 20:00 | Telenet Play Time
Gratis voor Telenet klanten |
dinsdag
01-01-2019 |
Baal
GP Sven Nys |
DVV Trofee | 15:00 | Sporza |
zaterdag
05-01-2019 |
Gullegem
Gullegem |
Andere | 15:00 | |
zondag
06-01-2019 |
Elsene
Brussels Universities Cyclocross |
DVV Trofee | 15:00 | Sporza |
zondag
13-01-2019 |
Kruibeke
Belgisch Kampioenschap |
Kampioenschap | 15:00 | Sporza |
maandag
14-01-2019 |
Otegem
Otegem |
Andere | 15:00 | Telenet Play Sports |
zondag
20-01-2019 |
Pontchateau (Fra)
Pontchateau |
Wereldbeker | 15:00 | Telenet Play Time
Gratis voor Telenet klanten |
zaterdag
26-01-2019 |
Zonnebeke
Kasteelcross |
Andere | 15:00 | Telenet Play Sports |
zondag
27-01-2019 |
Hoogerheide
GP Adrie Van der Poel |
Wereldbeker | 15:00 | Telenet Play Time
Gratis voor Telenet klanten |
zondag
03-02-2019 |
Bogense (Den)
Wereldkampioenschap |
Kampioenschap | 15:00 | Sporza |
woensdag
06-02-2019 |
Maldegem
Parkcross |
Brico Cross | 15:00 | VTM |
zaterdag
09-02-2019 |
Lille
Krawatencross |
DVV Trofee | 15:00 | Sporza |
zondag
10-02-2019 |
Hoogstraten
Aardbeiencross |
Telenet Superprestige | 15:00 | Telenet Play Time
Gratis voor Telenet klanten |
zaterdag
16-02-2019 |
Middelkerke
Noordzeecross |
Telenet Superprestige | 15:00 | Telenet Play Sports |
zondag
17-02-2019 |
Hulst (NL)
Vestigingscross |
Brico Cross | 15:00 | VTM |
woensdag
20-02-2019 |
Waregem
Masters |
Soudal Classics | 20:30 | |
zaterdag
23-02-2019 |
Leuven
Leuven |
Soudal Classics | 15:00 | Sporza |
zondag
24-02-2019 |
Oostmalle
Sluitingsprijs |
Andere | 15:00 | Telenet Play Sports |