Eli Iserbyt hervalt in blessure en moet daarmee zijn comback uitstellen…..

Eli Iserbyt hervalt in blessure en moet daarmee zijn comback uitstellen…..

De Belgische veldrijder Eli Iserbyt (28) heeft opnieuw tegenslag gekend in zijn herstelproces. Na vier operaties aan een geknelde liesslagader in zijn linkerbeen is hij hervallen in zijn blessure. Hierdoor moet hij zijn geplande comeback op 11 november tijdens de Jaarmarktcross in Niel noodgedwongen uitstellen.
🏥 Vier operaties zonder het gewenste resultaat
Iserbyt onderging dit jaar meerdere operaties aan zijn liesslagader, met als doel de doorbloeding in zijn linkerbeen te verbeteren. De eerste ingreep vond plaats in het voorjaar, gevolgd door bijkomende operaties in de zomer. Ondanks een intensieve revalidatie leek hij op weg naar herstel, maar tijdens recente trainingen doken opnieuw klachten op.

🚫 Comeback in Niel van de baan
De hoop op een terugkeer in Niel is inmiddels vervlogen. Iserbyt zal deze week bijkomende medische tests ondergaan en een tweede opinie inwinnen bij een specialist in het UZ Gent. Toch is de teneur binnen het team eerder pessimistisch.

🧠 Mentaal zware klap
De situatie is niet alleen fysiek, maar ook mentaal bijzonder zwaar voor Iserbyt. Na maanden van revalidatie en inspanningen om terug te keren in competitie, wordt hij opnieuw geconfronteerd met een onzekere toekomst.

Bron : Jurgen Mettepenningen

Foto’s : Joseph Bams