Nog meer drama voor het WK veldrijden…..

Nog meer drama voor het WK veldrijden…..

Het is nog niet genoeg dat er in het kamp van de België en de Nederlanders mensen moeten thuis blijven van het WK veldrijden. Ook Italië blijft niet gespaard.

Voor de Italiaanse ploeg waren maar liefst 12 rijders/rijdsters geselecteerd. Maar ook vandaag werd er bij een aantal renners/rensters positieve testen afgelegd. Dat betekent dat de groep voor Italië in één klap met de helft minder aan de start zullen staan in Fayetteville.

Volgende renners/rensters zouden positief getest zijn en niet meer kunnen deelnemen aan het WK veldrijden:

Jakob Dorigoni

Tommaso Cafueri

Luca Paletti

Samuele Scapini

Valentina Corvi

Gaia

De anderen zouden nog aan de start kunnen komen. Maar zover zijn we nog lang niet….. Er zijn nog wat dagen alvorens de renners en/of rensters aan hun wereldkampioenschap kunnen beginnen. Laat ons hopen dat er niet al te veel besmettingen en of andere onvoorziene omstandigheden zich voordoen in het peloton.

Het wordt sowieso een WK in mineur…..

Bron : Nancy Aerts

Foto : Jo Pijpops