De 34 jarige Lars van der Haar heeft laten weten dat hij aan zijn laatste seizoen als veldrijder bezig is. Op zijn sociale media laat hij aan iedereen weten dat hij na dit seizoen zal stoppen.

Het wordt tijd liet Lars optekenen om het jullie te laten weten maar dit is mijn allerlaatste seizoen in het veld. Op zijn instagram kanaal meld hij het : hij heeft bijna 25 jaar als veldrijder aan de slag geweest en dat heeft hem gemaakt tot wie hij nu is.

Maar de afgelopen jaren begon het moeilijker te worden. Hij had er niet altijd zin in om te trainen en hij moest zichzelf pushen om het alsnog te doen. Er is meer in het leven dan alleen maar het veldrijden. Daarom heeft hij er heel goed over nagedacht en is hij tot het besluit gekomen om ermee te stoppen.

“Na een heel zware en moeilijke periode van gemengde gevoelens en gedachten, waarbij ik de voor- en nadelen had afgewogen, kwam ik tot de conclusie dat ik nog één seizoen wilde doorgaan”, gaat Van der Haar verder.
Zoals we hem kennen wil hij natuurlijk in schoonheid stoppen.
Lars van der Haar zal zich nog een heel seizoen smijten en nog mooie dingen proberen te doen voor zijn ploeg. Daarna is het tijd om iets anders te gaan doen. Hij wil dan ook iedereen bedanken die het mogelijk heeft gemaakt om zo’n carriere te mogen uitbouwen. Zijn familie en zijn toeschouwers die hem elke week opnieuw bijstonden. Het heeft veel met hem gedaan.
Hij kan terugkijken op een mooie loopbaan als veldrijder :
- vier keer Nederlands Kampioen
- twee keer Europees Kampioen
- een keer wereldkampioen
- twee keer zilver op het wk
- twee keer brons op het WK
Je kan wel stellen dat hij één van de toppers van de afgelopen jaren was. We wensen Lars dan ook nog heel veel succes toe in zijn verder leven.
Bron : Lars van der Haar
Foto’s : Joseph Bams – Luc Wilms – Jo Pijpops







