Zondag start de Cape Epic en de wielershirts van de masters Leander Hamelink en Markus Beck zijn ontworpen door Tex.vision. Ze rijden immers voor het FOH Tex.vision-1OFBikes team. Sander Helven, zaakvoerder van Tex.vison vertelt hoe de samenwerking tot stand kwam.
‘Eline kwam bij ons en wilde een fris ontwerp voor de zomerse temperaturen. Maar ook dat de sponsors goed uitkwamen. Eer kwam een nieuw goed doel bij en dat wilden we ook extra in de verf zetten. We gingen voor een apart ontwerp zoals altijd. Op basis van wat de mensen zijn en wat ze willen zijn. Op die basis maken we altijd ons ontwerp,’ vertelt Sander.

‘Vier of vijf jaar geleden begonnen we met Team OMC die toch 135 mountainbikers hebben. We hebben speciaal truitjes voor hen ontwikkeld. Als we nu met de Cape Epic iets op de kaart zetten, dan betekenen we internationaal ook iets.’ ‘De kleuren die Sander koos, zouden we zelf niet gekozen hebben. Maar ze komen nu wel voor bij andere teams aan. Bijvoorbeeld het team van Wout Alleman heeft exact dezelfde kleuren. Dat is wel leuk, ‘vult Eline partner van Leander aan.
Sterkte van Tex.vision
De sterkte van Tex.vision is dat ze snel werken. ‘Andere bedrijven werken heel log. Als je vandaag een offerte aanvraagt, kan je binnen de 48 uur bestellen. Dat is soms ook nodig. Omdat we voor veel bedrijven werken met evenementen en dergelijke. We hebben ook nooit hetzelfde ontwerp. Ondertussen hebben we zo’n 3000 ontwerpen gemaakt. Nooit is hetzelfde gemaakt. We zijn digitaal ook helemaal georiënteerd. Met online bestellen, met 3D weergaves met delen op social media. We hebben de levertermijnen onder controle. Tex.vision is de enige die op zes weken levert. Verder is de prijs-kwaliteitverhouding heel goed. Dat is ook heel belangrijk. Met de Urban en de Aero hebben we twee modellen. Qua kwaliteit zit daar weinig verschil in. We proberen de juiste stoffen te gebruiken voor de juiste doelgroep. Vooral de snit is anders. De Urban is mee comfort gerelateerd, terwijl de Aero meer voor de wielrenner is, die minstens vijf tot zes uur op de fiets zit.’
Tex.vision ondersteunt ook mee een goed doel. ‘Als klein merk doen we meer zaken dan de grote. Omdat we sneller kunnen schakelen. De grootste struikelblok waar we tegen aan lopen is dat veel mensen voor het gemak kiezen bij de leverancier waar ze altijd geweest zijn. Maar 95% van onze klanten komt terug. Ook omdat we elke klant heel goed af te leveren. We kunnen ons gewoon niet permitteren om slechte kwaliteit af te leveren. Daarom moet elke klant super tevreden zijn over het ontwerp, kwaliteit als de afhandeling errond. Zo moeten we proberen een klantenbestand op te bouwen,’besluit Sander Helven.